Ogres novada atklātais čempionāts vieglatlētikā veterāniem
2019.gada 6.maijā - Ogrē.

100m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AivarsPuriņšOgre650.811113.9413,9411,3111.30671797
VoldemārsMezītisGulbenes novads620.829613.6413,6411,3211.31572794
JānisMankovskisLīvāni790.706416.3716,3711,5611.56383726
MārisJirgensonsValmiera550.870513.3913,3911,6611.6564702
ValdisCelaVentspils VK710.771315.1715,1711,7011.70065689
JurisLebedoksLīvāni650.811114.4414,4411,7111.71236686
ViktorsMūrnieksĶeguma novads790.706416.7916,7911,8611.86057648
AleksejsKoziņecsValmiera770.724416.816,8012,1712.16998574
GuntisZālītisRVSK520.88813.7513,7512,2112.219565
VLADISLAVPONOMARENKOGulbene710.771315.9115,9112,2712.271410548
ViktorsSaveļjevsRIEKSTI34113.0513,0513,0513.0511384
JānisBuksind.810.68719.2219,2213,2013.204112353
Ä’valdsStahovskisOgre490.905414.8214,8213,4213.41813315
MārtiņšMozgisMārupe32113.9113,9113,9113.9114233
VikarijsMihejevsOgre680.791917.5817,5813,9213.921615232

200m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AivarsPuriņšOgre650.800728.2328,2322,6022.60381844
VoldemārsMezītisGulbenes novads620.820728.7928,7923,6323.6282715
AleksejsKoziņecsValmiera770.702335.2535,2524,7624.75613585
VLADISLAVPONOMARENKOGulbene710.756433.0133,0124,9724.96884563
ViktorsMūrnieksĶeguma novads790.681137.1737,1725,3225.31655526
Ä’valdsStahovskisOgre490.899431.3631,3628,2128.20526269
MareksZālītisOgre34128.2328,2328,2328.237267
JānisKrastiņšOgre370.971729.1329,1328,3128.30568262
MārtiņšMozgisMārupe32129.2429,2429,2429.249198
EdgarsRūtiņšOgre420.941633.3433,3431,3931.39291085

800m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
PēterisĀrentsMadona650.7776155.252:35,252:00,72120.7221743
JānisMežielsOgre590.8204158.952:38,952:10,40130.4032526
UldisKļaviņšRieksti341132.082:12,082:12,08132.083493
IvarsKatkevičsLiepājas SSK360.9846137.462:17,462:15,34135.3434430
ValdisÅ…ilovsOgre440.9274146.742:26,742:16,09136.0875417
JānisKrastiņšOgre370.9774144.392:24,392:21,13141.1276330
JānisKaimiņšOgre700.742190.893:10,892:21,64141.647322
EdgarsRencisOgre360.9846147.072:27,072:24,81144.8058273
RaitisKozlovskisVentspils VK480.899175.432:55,432:37,71157.7129116
MārtiņšMozgisMārupe321159.562:39,562:39,56159.561099
EdgarsRūtiņšOgre420.9417171.942:51,942:41,92161.9161179
ĀdolfsMičulisSK Ozolnieki830.582281.774:41,772:43,99163.991264

3000m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JurisBarausVentspils VK660.7823699.4811:39,489:07,20547.2031698
ValdisÅ…ilovsOgre440.9374594.659:54,659:17,42557.4252650
DainisLimanānsRIEKSTI351569.599:29,599:29,59569.593595
ArmandsBušsOgre370.9861593.569:53,569:45,31585.314528
MārisPakārklisOgre430.9443622.910:22,909:48,20588.2045516
MareksZālītisOgre341605.0610:05,0610:05,06605.066449
EdgarsRencisOgre360.993625.7210:25,7210:21,34621.347389
JānisKrastiņšOgre370.9861647.3810:47,3810:38,38638.3818331
GuntisZālītisRVSK520.8817765.9112:45,9111:15,30675.3039221
RaimondsOzoliņšRIEKSTI351681.1211:21,1211:21,12681.1210205
EdgarsRūtiņšOgre420.9513717.0611:57,0611:22,14682.13911203

3km soļošana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
HarijsĀboliņšGulbene710.70621071.9417:51,9412:37,00757.0041961
RaitisLÄ“rmeValmiera760.66121165.2719:25,2712:50,48770.4772934
JurisKoniševsLielais ciems400.9475814.3613:34,3612:51,61771.6063931
GunārsRubenisGulbene800.62371278.9221:18,9213:17,66797.6624877
ModrisLiepiņšLielais ciems, E520.8587933.315:33,3013:21,42801.4255869
ĀdolfsMičulisSK Ozolnieki830.59481373.8922:53,8913:37,19817.196836
IvarsLapiņšLiepājas SSK440.9179902.2315:02,2313:48,16828.1577814
JānisKaprālisOgre760.66121256.1520:56,1513:50,57830.5668810
VaclavsGriņevičsĶeguma novads720.69741258.120:58,1014:37,40877.3999720

Augstlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils VK711.50391401,402,11210.54611002
JānisMankovskisLīvāni791.69621201,202,04203.5442940
JurisLebedoksLīvāni651.38691401,401,94194.1663862
MārisMednisTukums621.33481451,451,94193.5464853
ArmantsPÄ“terkopsOgre531.20051401,401,68168.075638
ĀdolfsMičulisSK Ozolnieki831.8126900,901,63163.1346595
MareksZālītisOgre3411501,501,501507485

Tāllēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JurisLebedoksLīvāni651.51864914,917,46745.63311019
ValdisCelaVentspils VK711.67654354,357,29729.2782984
MārisJirgensonsValmiera551.31215405,407,09708.5343939
MārisMednisTukums621.44994514,516,54653.9054822
JānisMankovskisLīvāni791.94713323,326,46646.4375807
GuntisZālītisRVSK521.26055115,116,44644.1156803
ViktorsMūrnieksĶeguma novads791.94713073,075,98597.767704
DainisLimanānsRIEKSTI351.03175235,235,40539.5798583
RaimondsOzoliņšRIEKSTI351.03174634,634,78477.6779455
ViktorsSaveļjevsRIEKSTI3414734,734,7347310447
VikarijsMihejevsOgre681.59342962,964,72471.64612443
Ä’valdsStahovskisOgre491.21313893,894,72471.89611443
UldisKļaviņšRieksti3414604,604,6046013420

Lodes grūšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
NormundsSkangalisSkrīveri471.2415134513,4516,701669.821924
JānisPāvuliņšGulbenes novads431.165141514,1516,481648.472911
JānisBuksind.811.5347102210,2215,681568.463864
AldisPutnss.k.JÅ«rmala701.2806119111,9115,251525.194838
JānisVanuśkas.k.Jurmala671.4141107510,7515,201520.165835
UldisLebedevsRIGA751.3993107110,7114,991498.656822
IvarsDundursJÄ“kabpils641.3364108810,8814,5414547796
AlbertsTropsOgre721.3251101310,1313,421342.338730
AivarsMirksJelgava751.39939209,2012,871287.369697
JānisLudānsLīvāni731.34899139,1312,321231.5510664
DainisLimanānsRIEKSTI351.03727827,828,11811.0911417
RaimondsOzoliņšRIEKSTI351.03727517,517,79778.93712398

Diska mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
NormundsSkangalisSkrīveri471.2472429542,9553,575356.721942
AldisPutnss.k.JÅ«rmala701.2781382538,2548,894888.732857
GunārsPavlovskisind671.2046376037,6045,294529.33791
AivarsMirksJelgava751.4332297029,7042,574256.64741
JānisBuksind.811.6908250025,0042,2742275736
JānisVanuśkas.k.Jurmala671.2046342734,2741,284128.166718
JānisPāvuliņšGulbenes novads431.1617350035,0040,664065.957706
TālivaldisKrūmiņšTukuma VK681.2275289428,9435,523552.398613
ZigfrīdsHermanisOgre761.4677240824,0835,343534.229610
AlbertsTropsOgre721.3334237623,7631,683168.1610543

Šķēpa mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JānisZagorskisKocēnu novads581.4167467546,7566,236623.071906
SandrisLinbergsĶekavas novads381.0553597759,7763,086307.532861
NormundsErmičsĶegums531.2907442744,2757,145713.933777
UldisLebedevsRIGA751.8932281628,1653,315331.254723
AivarsPuriņšOgre651.562339733,9753,065306.115720
IvarsDundursJÄ“kabpils641.5296333833,3851,065105.86691
JānisLudānsLīvāni731.8005260426,0446,894688.57633
ViktorsSaveļjevsRIEKSTI341386538,6538,6538658517
AlbertsTropsOgre721.7579203320,3335,743573.819476
UldisKļaviņšRieksti341301330,1330,13301310398
ArmantsPÄ“terkopsOgre531.2907195019,5025,172516.8611328

100m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
IlonaKojalovičaind520.870316.0716,0713,9913.98571636
IneseMozgaMārupe34114.5114,5114,5114.512556
LÄ«gaKonovalovaVentspils VK370.975915.3115,3114,9414.9413493
IngaZilberteOgre450.91961717,0015,6315.63324401
VitaOrmaneLīvāni420.940716.6216,6215,6315.63445401

200m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
IneseMozgaMārupe34129.9529,9529,9529.952542
ZandaKokorevičaValmiera370.955831.3331,3329,9529.94521542
LÄ«gaKonovalovaVentspils VK370.955832.5232,5231,0831.08263465
LauraKatkevičaLiepājas Senior420.919836.2236,2233,3233.31524332
IngaZilberteOgre450.898237.2537,2533,4633.4585325

800m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
IvetaCauneOgre400.9537153.232:33,232:26,14146.1351742
AgitaKaļvaĶeguma novads380.9703153.192:33,192:28,64148.642706
IngaZilberteOgre450.9123191.213:11,212:54,44174.4413392
ŅinaJurciņaGulbene690.6879285.724:45,723:16,55196.5474196

3000m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
GundegaHeidingereOgre360.991463410:34,0010:28,55628.5481829
ElīnaBaroneOgre321737.612:17,6012:17,60737.62542
SigneLauvaVentspils520.8544944.5615:44,5613:27,03807.0323392

3km soļošana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AgnesePastareOgre301888.6314:48,6314:48,63888.631849
ModraIgnateLielais ciems331903.415:03,4015:03,40903.42823
RitaŽuravļovaOgre660.75091224.8820:24,8815:19,76919.7623796
ŅinaJurciņaGulbene690.72181310.1521:50,1515:45,67945.6664753
VairaGrigorjevaValmiera680.73161295.9121:35,9115:48,09948.0885748
VitaOrmaneLīvāni420.94751060.8917:40,8916:45,191005.196659
ElīnaLāceLielais ciems, E3311373.2422:53,2422:53,241373.247217

Augstlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LailaPÄ“tersoneTukuma VK481.1991501,501,80179.8511013
GunitaAizstrauta;Kegums431.13751401,401,59159.252820
AgitaKaļvaĶeguma novads381.08131351,351,46145.9753687

Tāllēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LauraKatkevičaLiepājas Senior421.13614584,585,20520.3341826
AgitaKaļvaĶeguma novads381.08434654,655,04504.1992792
IneseMozgaMarupe3414074,074,074073587
VitaOrmaneLīvāni421.13613583,584,07406.7244585
LÄ«gaKonovalovaVentspils VK371.07233543,543,80379.5945528

Lodes grūšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
HermīneBajāreind671.7321110811,0819,191919.1711157
MaijaJakobsoneRiga761.8749101610,1619,051904.921147
MartaĀdamsoneValmiera792.028708,7017,571757.431056
AgraBrūneRīga711.89948778,7716,661665.774998
HelēnaRingaRīga711.89948628,6216,371637.285981
IlonaKojalovičaind521.3021104610,4613,6213626810
LailaPÄ“tersoneTukuma VK481.25119959,9512,451244.847737
KristīneAndrejevaGulbenes novads3318668,668,668668503
LauraKatkevičaLiepājas Senior421.14216776,777,73773.2029446

Diska mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MaijaJakobsoneRiga762.216258025,8057,175717.2811019
HermīneBajāreind671.8841292029,2055,025501.572980
HelēnaRingaRīga712.112199519,9542,134213.443743
MartaĀdamsoneValmiera792.4364162316,2339,543954.284696
KristīneAndrejevaGulbenes novads331273327,3327,3327335474
IrinaKacuraEngure491.2897182518,2523,542353.76405
GuntaHelmaneTukuma VK471.2461183018,3022,802280.367392

Šķēpa mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MartaĀdamsoneValmiera792.6099181618,1647,404739.581845
HelēnaRingaRīga712.0186216921,6943,784378.342778
IlonaKojalovičaind521.3645314631,4642,934292.723763
GuntaHelmaneTukuma VK471.2927268226,8234,673467.024611