Autorizācija

Lietotājvārds

ParoleAizmirsāt paroli?
Pieprasiet jaunu ŠEIT.

Shoutbox

You must login to post a message.

20/06/2017
Sadaļā : · Starptautisko sacensību rezultāti pievienoti Baltkrievijas atklātā čempionāta rezultāti

19/06/2017
Sadaļā 2017. gada konkurss publicēts atjaunotais šķēpa metēju reitings! Situācija pēc 18. jūnija Valmieras mačiem.

19/06/2017
Youtube sporta videokanālā Master athletics training and competition pieejami 24 videosižeti no sacensībām Valmierā.

15/06/2017
Kad tiks publicēts LSVS vasaras spēļu vieglatlētikā Valkā programmas projekts ar startu laikiem? Lai novadu un pilsētu komandas var komplektēt komandas un rakstīt pieteikumus?

05/06/2017
Sadaļā 2017. gada konkurss pievienoti aktuālie šķēpa metēju reitingi no Vilmāra Bukša

Shoutbox Archive

Perta 26.oktobris

Perta 26.oktobrisIr jau pirmie rezultati, jo Pertā jau ir vakars. Pēc pirmās dienas pārliecinošā vadībā daudzcīņas sacensībās ir Valdis Cela.Skati šeit!


Un tikko pienāca ziņa , ka čempions 5000m soļošana ir Andris Alksnis!


Sudraba medaļa V40 grupā Normundam Ivzānam, bet Madars Breide V50 grupā - sestais.
On-line rezultāti Šeit!
Tiešraide Šeit!

2016. gada konkurss

LVVA konkurssAizpildīju .xls failus ar Višķu rezultātiem, vīru gargabaliem un soļošanai. Nu var aplūkot situāciju garo un vidējo distanču skriešana , pirms noslēdzošā Kuldīgas posma. Soļošana laikam ir beigusies , jo Kuldīgā iepriekšējos gadus nesoļoja?
Ja šis gads nebūs izņēmums , tad soļošana ir redzams gala vērtējums un var apsveikt uzvarētājus?

Perta 2016

Perta 2016Nu jau pirmie Latvijas vecmeistari ir sasnieguši tālo dienvidzemi Austrāliju!

Un izgājuši akreditāciju

,,Trakajiem’’ pieder pasaule…
” Tas nav kalns, kas tevi nogurdina, rāpjoties augšā, bet gan mazs akmentiņš tavos apavos! ”
Muhameds Ali

Vārds ,,trakajiem’’ domāts pozitīvā nozīmē un tiem, kuri neuzliek sev robežas, šķēršļus un citus apgrūtinājumus. Protams runa iet par sportistiem, kuriem sports ir ikdienas neatņemama sastāvdaļa un dzīvesveids.
Pavisam drīz 15 Latvijas veterānu izlases vecmeistari dosies uz tāltālo zemi Austrāliju, lai nestu mazās Latvijas vārdu plašajā pasaulē. Austrālijas pilsētā Pērtā no 26.oktobra līdz 6.novembrim norisināsies Pasaules čempionāts vieglatlētikā veterāniem stadionā.
Pieci no izlases sportistiem Normunds Ivzāns, Madars Breide, Andris Alksnis, Aija Rogāle un Inga Ziediņa savu sniegumu demonstrēs soļošanas arēnā 5000m, 10km un 20km distancēs. Daudzcīņnieku nenogurdināmajiem startiem sevi pieteikuši Valdis Cela (desmitcīņa), Mārīte Vilcāne un Ilona Kojaloviča (septiņcīņa). Skriešanas disciplīnu arēnās sevi uz augstvērtīgiem rezultātiem virzīs Elga Babre, Ināra Fjodorova, Ludmila Ņefjodova-Volkova un Gatis Brakanskis. Tehnisko disciplīnu sarakstos droši variet meklēt Daci Brakansku, Daci Liniņu, Daini Kūlu, Valdi Celu, Mārīti Vilcāni, Ilonu Kojaloviču un Ināru Fjodorovu. 8km krosā papildus daudzcīņas un šķēpmešanas atvēlētajām slodzēm savu izturību turpinās pārbaudīt Ilona Kojaloviča.
Priecāsimies un līdzi jutīsim 15 dižciltīgajiem sportistiem, kuri atrada iespējas, laiku, gribasspēku tālajam ceļam!
Lai katra izvirzītais mērķis un lolotie sapņi piepildās!
Lai nonāktu organizatoru majas lapā spied uz hipersaites , kura atrodas zem šī sarkanā teksta!
Mēs būsim ar Jums un sekosim līdzi katram jūsu solim

Sporta vecmeistaru vārdā,
Aiva

Latgales kausa 2016 rezultāti

Visi individuālie rezultāti Šeit
Rezultāti ar vietam pa grupām , kopējā un Latgales vertējumā Šeit

Komandvērtējums Šeit


V1 rangs Šeit
V2 rangs Šeit
S1 rangs Šeit
S2 rangs Šeit

Sprinta rezultati nu ir ar korekcijām

Jēkabpils atklatā čempionāta rezultātiJekabpils rezultatu kopskats: Šeit


Ar sportu sirdī un meistarību visa mūža garumā
27.augustā Jēkabpils stadions pulcēja sporta vecmeistarus no tuviem un tāliem Latvijas novadiem, kuri visas sportiskās sezonas griezumā kļuvuši par stipru, vienotu, draudzīgi saliedētu ģimeni. 5.Jēkabpils atklātais veterānu čempionāts vieglatlētikā bija viens no atbildīgākajiem pārbaudes mačiem pirms pasaules čempionāta vieglatlētikā veterāniem, WMA 2016 Pertā, Austrālijā uz kuru dosies arī Latvijas vieglatlētikas izlases vecmeistari.
Čempionāta atklāšanas parāde sākās ar sportistu dziesmotu sveicienu Jēkabpils izlases dalībniekam Aldonim Palkavniekam 85 gadu jubilejā.
Aptuveni 100 dalībnieki startēja sevis izvēlētajās vieglatlētikas disciplīnās – 100m, 400m, 800m, 1500m, 3000m un 5000m skrējienos. 3000m un 5000m soļošanā, augstlēkšanā, tāllēkšanā, lodes grūšanā, kā arī šķēpa un diska mešanas sektoros. Lai arī čempionāta diena bija saules un sportiskās enerģijas piepildīta, sportistu startiem smagu pārbaudījumu uzlika vēja brāzmas, kas brīžiem bija pat ļoti bargas pret sportistu rezultātiem. Bet kā jau tas sportiskā konkurencē pienākas – apstākļi visiem bija vienādi un medaļu sadalījumam tas nebija šķērslis, ņemot vērā sportistu augsto sagatavotības līmeni.
Vērtēšanas sistēma godalgoto vietu izcīnīšanai veterānu sacensībās daudzkārt notiek pēc vecuma koeficientu sistēmas. Varbūt kādam tā liekas neloģiska, bet daudzu gadu garumā sportisti ir pierādījuši, ka medaļas izcīnīt iespējams kā jaunam, tā arī gados pieredzējušam dalībniekam. Šeit vērtīgi būtu atcerēties futbolista un cīņu ranga sportista Herschel Walker citātu: ,, Ja nopietni trenēsies, būsi ne tikai spēcīgs, bet arī grūti ietekmējams.’’
Apliecinot meistarību un uzrādot labāko rezultātu pēc koeficienta, līdz goda pjedestāla augstākajam pakāpienam sevi 100m skrējienā aizveda Leontīne Vītola (Līvāni) un Guntis Grantiņš (Liepājas SSK); 400m skrējienā – Leontīne Vītola (Līvāni) un Artūrs Pauļukēvičs (Ogre); 800m skrējienā dāmām – Ilona Kojaloviča (Babīte); 1500m skrējienā kungiem – Leons Seškens (Madona); 3000m skrējienā dāmām – Zinaīda Rācenāja (Madona); 5000m skrējienā kungiem – Jānis Supe (ind.); 3000m soļošanā dāmām – Rita Žuravļova (Ogre); 5000m soļošanā kungiem – Normunds Ivzāns (Preiļi); augstlēkšanā – Laila Pētersone (Tukums) un Valdis Cela (Ventspils VK); tāllēkšanā – Leontīne Vītola (Līvāni) un Valdis Cela (Ventspils VK); lodes grūšanā – Ināra Rozēns (Rīga) un Māris Bemers (Valmiera); šķēpa mešanā – Anfisa Zile (Daugavpils) un Dainis Kūla (Ventspils); diska mešanā - Maija Jakobsone (Rīga) un Normunds Sknagalis (Skrīveri).
Jēkabpils čempionātā zaļā gaisma tika dota arī absolūti labākā - reālā rezultāta īpašniekam katrā disciplīnā, kur sportisti saņēma īpašo čempionāta jubilejas medaļu. Sporta izaugsmei un konkurentu zināšanai cildināsim gan sportistus, gan viņu uzrādītos rezultātus: 100m skrējienā uzvaras lauri Dacei Faitušai (LSC) 14,35 un Guntim Grantiņam (Liepāja) 12,83. 400m skrējienā līderpozīcijās – Dace Faituša 1:10,50 un Artūrs Pauļukēvičs (Ogre) 52,95. 800m skrējienā – Ilona Kojaloviča (Babīte) 2:36,47. 1500m skrējienā – Vjačeslavs Bambāns (Jūrmala). 3000m skrējienā – Ruta Šķipare (Jēkabpils) 13:30,27. 5000m skrējienā – Andris Dudels (Daugavpils nov.) 19:54,74. 3000m soļošanā – Rita Žuravļova (Ogre) 19:34,28. 5000m soļošanā – Normunds Ivzāns (Preiļi) 21:30,59. Augstlēkšanā – Laila Pētersone (Tukuma VK) 1,56m un Uģis Ozoliņš (Garkalnes nov.) 1,75m. Tāllēkšanā – Dace Faituša 4,97m un Uģis Ozoliņš 6,04m. Lodes grūšanā – Ināra Rozēna (Rīga) 11,15m un Jānis Pāvuliņš (Jaungulbene) 13,88m. Šķēpa mešanā savu meistarību demonstrēja un sportiski tehniskiem padomiem neskopojās Olimpiskais čempions Dainis Kūla (Ventspils) 53,40m. Dāmām uzvaras godā Zaiga Boguža (Tukums) 34,07m. Čempionāta noslēdzošajā disciplīnā diska mešanā prieks par saviem panākumiem – Santai Jokumai (Varakļāni) 29,79m un Normundam Skangalim (Skrīveri) 47,55m.
Sportiskus uzslavas vārdus pelnījuši arī mājinieki. Uzrādot augstvērtīgus rezultātus uz goda pjedestāla divkārtīgi kāpa Ruta Šķipare. Sportiste pēc koeficientu skalas izcīnīja sudraba medaļas 800m un 3000m skrējienos, bet papildus jubilejas medaļa par ātrāko rezultātu 3000m skrējienā. Augstlēkšanas sektorā līdzvērtīgu rezultātu 3.vietas goda pjedestālam izcīnīja Viktors Zarņickis. Par Jēkabpils pilsētas vārda cildināšanu paldies Aivitai Ķiplokai, Marģeram Jaudzemam, Jānim Kokinam, Jānim Razumovskim un Ivaram Dunduram.
Čempionāta noslēgumā kausu un naudas balvu par augstvērtīgākā rezultāta uzrādīšanu pēc IAAF punktu tabulām izcīnīja soļotājs Normunds Ivzāns un augstlēcēja Laila Pētersone.
Paldies visiem kā tiesnešiem, tā arī čempionāta dalībniekiem par izbrīvēto laiku mūsu sportiskajam vieglatlētikas pasākumam, kurš aizvadīts saulaini, veiksmīgi, sirsnīgi, draudzīgi un ar lielu mīlestību un godu pret sportu!
Čempionāta organizatore
Aiva Jakubovska

Latgales kauss
Nolikums: Šeit!
Programma: Šeit!

Reģistrācija šeit:

Apsveikums!


Tukuma vieglatlētikas kluba rudens atklātās sacensības vieglatlētikā

Pasaules čempionats veterāniem


Pasaules Čempionāts Vieglatlētikā Veterāniem, WMA 2016 Pertā, Austrālijā
26. oktobris – 6. novembris.

Vēl varam paspēt!! Pieteikšanās līdz 25.augustam tiešsaistē: Šeit!
Oficiālais ielūgums mūsu sportistiem skatāms Šeit!
Visiem Latvijas sportistiem vienāds īsais formas tērps (AUDIMAS krekliņš un melnas īsās bikses).
Visiem vēlams aizpildīt medicīnisko veidlapu, kur nav nepieciešams ārsta apliecinājums. Medic. veidlapu atradīsiet Šeit!
Prasības – noteikumi sportistiem: Šeit!

Pagaidām no Latvijas piereģistrējušies 15 sportisti:
Elga Babre, Dace Brakanska, Gatis Brakanskis, Valdis Cela, Ināra Fjodorova, Normunds Ivzāns, Ilona Kojaloviča, Dainis Kūla, Dace Liniņa, Ludmila Ņefjodova-Volkova, Aija Rogāle, Marīte Vilcāne, Andris Alksnis, Inga Ziediņa, Madars Breide.

Atgādinājums!!! Lai piedalītos sacensībās ārpus Latvijas, visiem Latvijas sportistiem obligāti jāsamaksā LVVA biedru nauda – 10,00 EUR.

Ja rodas kādi jautājumi saistībā ar WMA 2016 Pertā, lūdzam zvaniet: 26410552 Laine vai rakstiet lvva.masters@gmail.com

Latvijas čempionāta rezultāti

Konkursa rezultatu apkopojuma, jaunumi.

LVVA konkurssVilmars Bukšs ir krietni pastrādājis. Savadīti visi Aizkraules šķēpa metēju rezultati, un izveidots .xls fails šķēpa metēju reitingam, kuru var skatīt , vai lejupieladēt:šeit!
Ielādes laiks: 0.03 sekundes
2,524,838 Unikāli apmeklētāji