Autorizācija

Lietotājvārds

ParoleAizmirsāt paroli?
Pieprasiet jaunu ŠEIT.

Shoutbox

You must login to post a message.

24/11/2017
Uzmanību! EMA mājas lapā ir publicētas oficiālās'vecuma koef.tabulas(spēkā
no janv.2014.g.)

09/11/2017
Papildināta informācija par 25. novembra sapulci

09/11/2017
Sadaļā LVVA valdes lēmumi, pievienots 7. novembra sēdes protokols.

30/10/2017
Publicēti atjaunotie veterānu rekordi(uz 20.10.2017)

25/10/2017
Vēlreiz izmainīts 3-soļlēcēju reitings

Shoutbox Archive

Arhusa, 1. diena

Jubilejas XX Eiropas čempionāts vieglatlētikā veterāniem Dānijā Arhusā
27. jūlijā Eiropas kultūras galvaspilsētā Arhusā sākās XX Eiropas čempionāts vieglatlētikā vecmeistariem. Jubilejas čempionātā piedalās vairāk nekā četri tūkstoši atlētu no 44 Eiropas valstīm. Latviju pārstāv 57 karalienes bruņinieki. Pirmajā sacensību dienāuz starta devās daudzcīņnieki- Jānis Mankovskis (75+) un Mārīte Vilcāne (55+). Jānis pēc sacensību pirmās dienas ir līderis, sekotājs atpaliek par 350 punktiem, Mārīte startē esošo spēju robežās.
Sacensību pirmā diena noslēdzās ar čempionāta atklāšanas parādi. Sportistu delegācijas pūtēju orķestra pavadībā soļoja uz parku, kur notika atklāšanas ceremonija. Atklāšanas parādē klātesošos uzrunāja pilsētas mērs, kurš sveica sportistus ar ierašanos skaistajā pilsētā,aicināja izbaudīt un iepazīt pilsētu. Mērs lepojās ar to, ka rīko jau otro Eiropas čempionātu (2004. gads) un iedzīvotāju skaits kopš tā laika ir pieaudzis par piecdesmit tūkstošiem iedzīvotāju un tagad sasniedzis 336 000 iedzīvotāju. Mērs teica viedus vārdus-mēs nekad nebūsim tik veci, lai nevarētu piedalīties sacensībās un vēlēja tiekties pēc jauniem sasniegumiem katra sportistu karjērā. Priekšnesumus sniedza jaunieši, kas roka stilā dziedāja. Jaunieši vingrotāji ar humoru kariķēja vecmeistarus sporta sacensībās. Uz pozitīvas nots čempionāts tika aklāts un sportisti devās mājup, lai gatavotos nākamajiem startiem.
Lai mums visiem izdodas piepildīt savus sportiskos mērķus!
Baltic Open 2017

Baltic Open 2017IGAUNIJAS UN BALTIJAS VALSTU 2017.GADA ATKLĀTAIS ČEMPIONĀTS VIEGLATLĒTIKĀ VETERĀNIEM
2017. gada 12.,13. augustā Pērnavas stadionā (Rannastadium, Ranna, Puiestee 2). Sacensību sākums 12.augustā plkst.12:45.

Sacensību nolikums Šeit!
Sacensību nolikums latviski Šeit!

Reģistrēšanās ir atvērta līdz 2017.gada 10.augustam. Dalības maksa, piesakoties līdz 2017.gada 10.augustam, par pirmo disciplīnu 10,00 EUR un par katru nākošo + 3,00 EUR.
Visus Latvijas vieglatlētus pieteiksim centralizēti, kā arī dalības maksu maksāsim par visiem dalībniekiem no Latvijas kopā. Naktsmītnes hostelī arī rezervēsim centralizēti (Hostelis Pērnavas slimnīcas tuvumā, adrese: Niidupargi str. 16, skatiet karti nolikuma beigās) - cena 15,00 EUR no cilvēka par nakti.
Reģistrācija slēgta !!!

!!! Izbraukšana sestdienas rītā, 12.augustā plkst. 8.10 no Rīgas (bijušā pasta ēka ,Stacijas laukums pie Origo) ar atgriešanos Rīgā svētdien pēc sacensību noslēguma.
Kā arī atgādinām, ka visiem, kas dodas uz Baltijas Čempionātu, jābūt samaksātai LVVA biedru naudai par gada 2017.gadu. Un atgādinām, ka Baltijas Čempionātā Latvijas sportistiem jāstartē Latvijas formas krekliņos, jo visi pārstāvam Latviju.

LVVA Valde

Reģistracija Valkai

Reģistrācija biedriemŠeit!

Reģistrācija tiem , kuri nav LVVA biedri Šeit!

Rezultāti .xls formātā: Šeit!
IAAF punkti tiem dalībniekiem, kuriem ievadīti rezultāti: Šeit!

3.Latvijas veterānu čempionāts

3.Latvijas veterānu čempionātsSacensību rezultātu kopskats ar IAAF punktiem Šeit!

Pievienota sacensību fotogalerija.

Eiropas veterānu čempionāts Arhusā


Nenogurdināmie, mūžam ātrie, spēcīgie un izturīgie latvieši 57 dalībnieku sastāvā no 27. jūlija līdz 6.augustam dosies uz Dāniju, lai kārtējo reizi Eiropas čempionāta ietvaros vieglatlētikas arēnā pierādītu ko spēj paveikt maza, bet ņipra tauta!
Lai arī dalībnieku saraksts ir atrodams pielikumā, nekad nav par daudz atkārtoties divreiz! Kā teikt: ,,Tautai savi varoņi jāzin!’’ Mēs sekosim līdzi visu dalībnieku stariem, bet jo īpaši jutīsim līdzi – Harijam Āboliņam, Andrim Alksnim, Ilonai Apelei, Iritai Bačkai, Guntim Balodim, Jurim Barausam, Lidijai Blūmai, Zaigai Bogužai, Dacei Brakanskai, Madaram Breidem, Veltai Brucei, Guntai Buholcei, Ilgai Buntikai, Valdim Celam, Daigai Dābolai, Brigitai De Coppet, Mārim Eglītim, Inārai Fjodorovai, Andai Germovai, Guntim Grantiņam, Verai Grīnbertei, Lienei Gudriniecei, Guntai Helmanei, Inārai Rozēnai, Annai Ivbulei, Normundam Ivzānam, Ilonai Kojalovičai, Jurim Kožeurovam, Dainim Kūlam, Jurim Lebedokam, Raitim Lērmem, Intai Liepai, Guntim Lindem, Jānim Mankovskim, Mārim Bemeram, Antai Mincānei, Valerii Milevskii, Vitai Ormanei, Uģim Ozoliņam, Vladimiram Poļakovam, Helēnai Ringai, Aijai Rogālei, Gunāram Rubenim, Dacei Saulītei, Gunitai Šīrantei, Inesei Sirmajai, Ilzei Urbānei, Andrejam Vācietim, Mārītei Vasiļjevai, Mārītei Vilcānei, Aigaram Vilnītim, Leontīnei Vītolai, Broņislavam Vucenam, Ingai Zālītei, Ligitai Ziemanei, Dzintrai Zinkovskai un Ritai Žuravļovai.
Vēlam veiksmi Latvijas sporta veterānu komandas debitantiem, kā arī Guntim Lindem, kurš šajā čempionātā pārstāvēs Latvijas vārdu, neskatoties uz to, ka dzīvo ASV.
Vislielāko izturību, neizsīkstošu enerģiju, kas mijās ar augstu atbildības sajūtu vēlam Jurim Lebedokam, kuram Eiropas čempionātā LVVA piešķīrusi Latvijas komandas oficiālā vadītāja statusu!
Tikai vienotā komandā ir spēks un neuzvaramība!
Veiksmi ceļā un, lai izdodas katram no Jums izcīnīt savas mazās un lielās uzvaras!
Katra medaļa protams ir vērtība, bet vēl lielāka vērtība ir atmiņas! Krājiet tās, jo tās neviens nevar atņemt!
Sasniegumiem bagātu Eiropas čempionātu!


Atgādinājums par piedalīšanos sacensībās ārpus Latvijas!
Visu mūsu drošībai atgādinām, ka dodoties uz sacensībām ārpus Latvijas, nepieciešams iegādāties ceļojumu apdrošināšanu. Jau vairākus gadus sadarbojamies ar ERGO, un arī šogad ERGO piedāvā Latvijas vieglatlētikas veterāniem apdrošināšanu.
Ja nepieciešama apdrošināšana, dodoties uz Eiropas Čempionātu vieglatlētikā veterāniem (EMA European Championship) Dānijā, lūdzu pieteikties, rakstot uz e-pastu: lvva.masters@gmail.com

ERGO piedāvājums Šeit!
ERGO noteikumi Šeit!

Latvijas dalībnieku saraksts Šeit!


Liepājas atklātais veterānu čempionāts


Sacensībām rezultātu kopskats ar IAAF punktiem redzams Šeit!

Līgu un Jāņu atklātais čempionāts

Rezultātu kopskats: Šeit!

Kur sākt svinēt Jāņus?
Latgalē, 23. jūnijā, Preiļos, stadionā, no plkst.10.00.līdz plkst.13.30 Līgu un Jāņu vieglatlētikas čempionātā
Rezultātu kopskats: Šeit!
Vienkāršots rezultātu kopskats. Labāk pamanāmi ārpus konkursa startējušie: Šeit!

Sacensības 18. jūnijā, Valmierā

Viestura kauss

Līvānu novada čempionāts aizvadītsPaldies dalībniekiem par piedalīsanos!
Veterānu rezultātu kopskats šeit!

Baltlkrievijas veterānu čempionāts


УВАЖАЕМЫЕ ДРУЗЬЯ!
От имени Совета ветеранов ОО " Белорусская федерация легкой атлетики" приглашаем Вас на Открытый Чемпионат Республики Беларусь по легкой атлетике среди ветеранов, который состоится 17-18 июня 2017 года в красивом, безвизовом городе Гродно, расположенном на границе с Литвой и Польшей. Будем очень рады видеть наших друзей из Латвии, Литвы и Эстонии, а также мастеров легкой атлетики из других стран. Всем будет оказана поддержка в оформлении безвизового въезда, внеочередного пересечения государственной границы, расселении спортсменов, проведение экскурсий. Для всех участников и гостей соревнований будет организована дискотека 17 июня в одном из уютных и красивых кафе города.
С уважением, председатель Совета ветеранов ОО " БФЛА"
Юрий Крупица.
тел.+375 29 64 993 90, электронная почта:
Mezhan77@yandex.by
По вопросам безвизового въезда обращаться:
ООО "СонНик Тур" РБ
230025 ГРОДНО , г.Гродно,
ул.К.Маркса, 44-306 (0152) 77 33 94,
029 2250163
0447244677
sonniktur@tut.by
https://sontur.by

DEAR FRIENDS!
On behalf of the Council of Veterans public organization "Belarus Athletic Federation" invite you to take part in the Open BelarusAthletic Masters Championships, which will be held on the 17-18th of June 2017 in the nice, visa-free city of Grodno, which located on the border with Lithuania and Poland. We will be delighted to see our friends from Latvia, Lithuania and Estonia as well as Masters of athletics from other countries. Everyone will be provided with the help on visa-free entry, priority border crossing, accommodations for athletes, organizing excursions. For all athletes and quests of the competition will be organizing closing party on 17 June in one of the coziest and nicest cafes in the town.
Yours sincerely,
BMA President
Yury Krupitsa. tel.+375 29 64 993 90, e-mail: Mezhan77@yandex.by
On visa-free entry to apply:
Limited Liability Company "SonNik Tur" the Republic of Belarus
230025 GRODNO, Grodno, K.Marksa str., 44-306
(0152) 77 33 94, 0292250163 0447244677
sonniktur@tut.by
https://sontur.by
Ielādes laiks: 0.03 sekundes
2,807,828 Unikāli apmeklētāji