Autorizācija

Lietotājvārds

Parole



Aizmirsāt paroli?
Pieprasiet jaunu ŠEIT.

Shoutbox

You must login to post a message.

24/11/2017
Uzmanību! EMA mājas lapā ir publicētas oficiālās'vecuma koef.tabulas(spēkā
no janv.2014.g.)

09/11/2017
Papildināta informācija par 25. novembra sapulci

09/11/2017
Sadaļā LVVA valdes lēmumi, pievienots 7. novembra sēdes protokols.

30/10/2017
Publicēti atjaunotie veterānu rekordi(uz 20.10.2017)

25/10/2017
Vēlreiz izmainīts 3-soļlēcēju reitings

Shoutbox Archive

Sacensības Klaipēdā-Ažuolo taurė 2017

Nolikums: Šeit
Sacensību programma: Šeit

Pārbaudiet savus spēkus Salaspils veterānu vieglatlētikas čempionātā



Nolikumu skatīt Šeit!
Pieteikuma anketu lejupielādēt Šeit!

Eiropas čempionāta desmitā- pēdējā diena Arhusā-06.08.

Čempionāts paliks atmiņā ar mainīgiem un samērā drēgniem laika apstākļiem, ar 33 jauniem Eiropas un pasaules rekordiem, ar augstajām cenām veikalos, ar samērā viduvēju čempionāta organizāciju, čempionātu, kurā sportistiem nebija braukšanas biļešu atlaides, kā arī atlaides muzeju apmeklējumiem.
Sacensību pēdējā dienā sportisti sacentās par čempionāta medaļām pusmaratonā, tāllēkšanā, 4x400 m stafetēs un mešanu disciplīnās. Mūsu valsti pārstāvēja divi tāllēcēji.
Dienas rezultāti:
5. vieta Juris Kožeurosvs 35+ - tāllēkšana ar rezultātu 6.41
10. vieta Uģis Ozoliņš 35+ - tāllēkšana ar rezultātu 6.07

Eiropas čempionāta devītā diena Arhusā-05.08.

Sveicam mūsu medaļniekus:
Zelta medaļnieku Jāni Mankovski 75+ - augstlēkšanā ar rezultātu 1.28

Sudraba medaļnieci Leontīni Vītolu 75+ - 800 m ar rezultātu 4:00.23

Sudraba medaļnieku Gunti Lindi 85+ - 800 m ar rezultātu 3:46.79




Dienas rezultāti:
4. vieta Helēna Ringa 70+ - mešanas daudzcīņa 3559 punkti
5. vieta 4x100 m 35+ - Mārīte Vasiļjeva, Liene Gudriniece, Daiga Dābola, Anda Germova ar rezultātu 54.90
7. vieta Valdis Cela 65+ augstlēkšanā ar rezultātu 1.40
8. vieta Vladimirs Poļakovs 60+ - augstlēkšanā ar rezultātu 1.40
10. vieta Daiga Dābola 35+ - 800 m ar rezultātu 2:29.48
14. vieta Ināra Rozēna 60+ - mešanas daudzcīņa 2548 punkti
Latvijas izlase ar 22 medaļām (6-7-9) ieņem 18. vietu.

Eiropas čempionāta astotā diena Arhusā-04.08.

Sveicam mūsu medaļnieci:
Bronzas medaļnieci Leontīni Vītolu 75+ - 200 m ar rezultātu 41.82


Dienas rezultāti:
7. vieta Uģis Ozoliņš 35+ augstlēkšanā ar rezultātu 180
Dzintra Zinkovska 70+ - augstlēkšanā DNS

Eiropas čempionāta septītā diena Arhusā-03.08.

Sveicam mūsu medaļniekus:
Zelta medaļnieku Normundu Ivzānu 45+ - 20 km soļošanā ar rezultātu 1h37:48

Zelta medaļnieku Gunti Lindi 85+- 5000 m skrējienā ar rezultātu 30:46.00

Sudraba medaļnieci Veru Grīnberti 75+ -10 km soļošanā ar rezultātu 1h16:52
Sudraba soļošanas komandu -Dace Saulīte, Rita Žuravļova, Anta Mincāne 55+ -10 km soļošanā ar rezultātu 3h21:15
Sudraba soļošanas komandu -Brigitu de Coppet, Intu Liepu, Veltu Bruci 70+ - 10 km soļošanā ar rezultātu 4h09:58

Bronzas soļošanas komandu- Normundu Ivzānu, Madaru Breidi 45+ ar rezultātu 5h53:08.00



Dienas rezultāti:
4. vieta Cela Valdis 65+- kārtslēkšana 3.10
4. vieta soļošanas komanda 70+-7h:07:15
5. vieta Rita Žuravļova 60+- 10 km soļošanā ar rezultātu 1h05:51
5. vieta Brigita de Coppet 70+ -10 km soļošanā ar rezultātu 1h17:41
5. vieta Andrejs Vācietis 80+- 20 km soļošanā ar rezultātu 2h45:48
5. vieta soļošanas komandai Inese Sirmā, Aija Rogāle, Irita Bačka 45+ - 10 km soļošanā ar rezultātu 3h11:37
6. vieta soļošanas komandai Gunita Širante, Vita Ormane, Vera Grīnberte 35+- 10 km soļošanā ar rezultātu 3h26:35
6. vieta Inta Liepa 70+ - 10 km soļošanā ar rezultātu 1h19:29
7. vieta Velta Bruce 70+- 10 km soļošanā ar rezultātu 1h32:48
8. vieta Dace Saulīte 55+ - 10 km soļošanā ar rezultātu 1h09:00
9. vieta Inese Sirmā 45+ - 10 km soļošanā ar rezultātu 1h01:16
9. vieta Madars Breide 50+- 20 km soļošanā ar rezultātu 2h04:56
9. vieta Harijs Āboliņš 65+- 20 km soļošanā ar rezultātu 2h10:324
9. vieta Juris Baraus 65+ - 5000 m skrējiens ar rezultātu 20:35.69
10. vieta Anda Germova 55+ - 200 m ar rezultātu 31.28
11. vieta Anta Mincāne 60+ -10 km soļošanā ar rezultātu 1h16:24
11. vieta Vita Ormane 40+ - 10 km soļošanā ar rezultātu 1h07:37
12. vieta Mārīte Vasiļjeva 40+ - 200 m ar rezultātu 28.98
12. vieta Gunita Šīrante 35+ - 10 km soļošanā ar rezultātu 1h02:03
13. vieta Irita Bračka 45+ - 10 km soļošanā ar rezultātu 1h04:40
13. vieta Raitis Lērme 70+- 20 km soļošanā ar rezultātu 2h18:55
15. vieta Broņislavs Vucens 65+- 20 km soļošanā ar rezultātu 2h24:02
15. vieta Aija Rogāle 45+ - 10 km soļošanā ar rezultātu 1h05:41
16. vieta Guntis Balodis 65+ - 20 km soļošanā ar rezultātu 2h24:18
31. vieta Guntis Grantiņš 50+ - 200 m ar rezultātu 26.20
Jānis Mankovskis 75+ - kārtslēkšana DNS
Gunārs Rubenis 75+- 20 km soļošana DNS
Daiga Dābola 35+ - 800m ar rezultātu

Eiropas čempionāta sestā diena Arhusā-02.08.

Sveicam mūsu medaļnieci:
Bronzas medaļnieci Leontīni Vītolu 75+ 400 m ar rezultātu 1.33.59


Dienas rezultāti:
4. vieta Ilona Kojaloviča 50+ -šķēpa mešanā ar rezultātu 37.12
5. vieta Juris Lebedoks 60+ -tāllēkšanā ar rezultātu 5.01
5. vieta Ligita Ziemane 45+ -šķēpa mešanā ar rezultātu 34.25
7. vieta Ināra Rozēna 60+ -lodes grūšanā ar rezultātu 9.54
7. vieta Anna Ivbule 70+ -šķēpa mešanā ar rezultātu 14.12
7. vieta Ilga Buntika 75+ -šķēpa mešanā ar rezultātu 12.09
8. vieta Gunta Helmane 45+ -šķēpa mešanā ar rezultātu 31.65
10. vieta Mārīte Vilcāne 55+ -lodes grūšanā ar rezultātu 9.07
12. vieta Aigars Vilnītis 50+ -tāllēkšanā ar rezultātu 5.39
12. vieta Ilze Urbāne 45+ -5000 m skrējienā ar rezultātu 20:15.13
15. vieta Valdis Cela 65+ -tāllēkšanā ar rezultātu 4.08
Inga Boguža 35+ -šķēpa mešanā DNS
Māris Eglītis 50+ -tāllēkšanā DNF
Pēc sešām sacensību dienām Latvija ar izcīnītām divpadsmit medaļām (3-2-7) atrodas 21. vietā, Igaunija ar 17 medaļām (7-6-4)- 14. vietā, Lietuva ar 12 medaļām (4-6-2) 18. vietā.

Eiropas čempionāta piektā diena Arhusā-31.07.

Sveicam mūsu medaļniekus:

Čempionu 5000 m soļošanā Normundu Ivzānu 45+ -rezultāts 23:31.86


Eksčempioni 5000 m soļošanā Veru Grīnberti 75+- rezultāts 38:04.59
Bronzas medaļnieku šķēpa mešanā Daini Kūlu 55+- rezultāts 53.74
Bronzas medaļnieku 2000 m šķēršļu skrējienā Juri Barausu 65+ - rezultāts 8:11.71


4. vieta diska mešana Ināra Rozēna 60+- rezultāts 29.74
4. vieta 5000 m soļošanā Andrejs Vācietis 80+ - rezultāts 37:01.56
5. vieta 5000 m soļošanā Gunārs rubenis 75+ - rezultāts 35:38.99
6. vieta 5000 m soļošanā Dace Saulīte 55+- rezultāts 34:07.95
6. vieta 5000 m soļošanā Rita Žuravļova 60+- rezultāts 32:19.03
6. vieta diska mešana Helēna Ringa 70+ - rezultāts 19.74
6. vieta 5000 m soļošanā Brigita De Coppet 70+ - rezultāts 38:46.49
6. vieta 5000 m soļošanā Madars Breide 45+ - rezultāts 27:25.83
7. vieta tāllēkšanā Mārīte Vasiļjeva 40+ - rezultāts 4.60
7. vieta 5000 m soļošanā Lidija Blūma 65+ - rezultāts 33:49.69
7. vieta lodes grūšana Ilga Buntika 75+ - rezultāts 6.24
7. vieta 5000 m soļošanā Inta Liepa 70+ - rezultāts 39:24.02
8. vieta 5000 m soļošanā Velta Bruce 70+ - rezultāts 43:52.88
8. vieta 5000 m soļošanā Gunta Buholce 65+- rezultāts 36:13.60
8. vieta tāllēkšanā Liene Gudriniece 35+ - rezultāts 4.76
9. vieta 5000 m soļošanā Vita Ormane 40+- rezultāts 31:43.35
9. vieta 5000 m soļošanā Inese Sirmā 45+- rezultāts 29:41.03
10. vieta 5000 m soļošanā Gunita Šīrante 35+ - rezultāts 29:48.57

Čempionāta ceturtā diena- 30.07.17

Apsveicam mūsu medaļniekus:
Čempionu 1500 m Gunti Lindi 85+ ar rezultātu 8:12,92

Bronzas medaļnieku trīssoļlēkšanā Jāni Mankovski 75+ ar rezultātu 8.15

Dienas rezultāti:
5. vieta-lodes grūšana Helēna Ringa 70+ ar rezultātu 8.12
6.vieta -trīssoļlēkšanā Juris Lebedoks 60+ ar rezultātu 10.63
7. vieta –trīssoļlēkšanā Valdis Cela 65+ ar rezultātu 9.40
7. vieta- trīssoļlēkšana Māris Eglītis 50+ ar rezultātu 11.89
8. vieta- lodes grūšana Māris Bemers 55+ ar rezultātu 11.95
8. vieta- trīssoļlēkšana Juris Kožeurovs 35+ ar rezultātu 14.00
9. vieta- šķēpa mešana Mārīte Vilcāne 55+ ar rezultātu 22.66
10. vieta- diska mešana Ilga Buntika 75+ ar rezultātu 12.76
10. vieta- trīssoļlēkšana Uģis Ozoliņš 35+ ar rezultātu 12.96
14. vieta- lodes grūšana Anna Ivbule 70+ ar rezultātu 6.20
14. vieta- 4 km kross Vita Ormane 40+ ar rezultātu 18.02
Trīssoļlēkšana Vladimirs Poļakovs 60+ -bez rez
4 km kross Velta Bruce 70+-nest.

Eiropas čempionāta trešā diena Arhusā-29. jūlijs

Apsveicam bronzas medaļnieces- trīssoļlēcējas
3. vieta Liene Gudriniece 35+ -trīssolis 11.03

3. vieta Ināra Fjodorova 50+ -trīssolis 10.20


Rezultāti:
5. vieta Dace Brakanska 60+ -trīssolis 6.77
5. vieta Anda Germova 55+ -100 m 15.04
8. vieta Mārīte Vasiļjeva 40+ -trīssolis 9.55
9. vieta Mārīte Vilcāne 55+ -trīssolis 8.38

Pēc trim aizvadītām sacensību dienām četrdesmit četru valstu konkurencē Latvija ieņem 19. vietu ar piecām izcīnītām medaļām -1 zelts,1 sudrabs, 3 bronzas. Pavisam divdesmit astoņas valstis ir izcīnījušas medaļas. Mūsu kaimiņi igauņi ieņem divpadsmito vietu, bet lietuvieši astoņpadsmito vietu.

Arhusa, 2.diena


Sveicam mūsu medaļniekus (27.08.-28.08.) Arhusā:
Zelts -Jānis Mankovskis 75+ -desmitcīņa 6056 (Latvijas rekords)



Sudrabs- Gints Linde 85+ -10 000m 1H07:02,51
Ilze Urbāne 45+- 10 000 m 44:31,84Bronza-


2. dienas (28.08.) rezultāti:
Mārīte Vilcāne 55+- 10. vieta septiņcīņa 3827 (Latvijas rekords)
Juris Lebedoks 60+- 100 m 24. vieta 14,18
Guntis Grantiņš-50+- 100 m 27. vieta 12,79
Anda Germova 55+- 100 m finālā ar 5. rezultātu 14,85
Ielādes laiks: 0.03 sekundes
2,807,845 Unikāli apmeklētāji