Autorizācija

Lietotājvārds

Parole



Aizmirsāt paroli?
Pieprasiet jaunu ŠEIT.

Shoutbox

You must login to post a message.

24/11/2017
Uzmanību! EMA mājas lapā ir publicētas oficiālās'vecuma koef.tabulas(spēkā
no janv.2014.g.)

09/11/2017
Papildināta informācija par 25. novembra sapulci

09/11/2017
Sadaļā LVVA valdes lēmumi, pievienots 7. novembra sēdes protokols.

30/10/2017
Publicēti atjaunotie veterānu rekordi(uz 20.10.2017)

25/10/2017
Vēlreiz izmainīts 3-soļlēcēju reitings

Shoutbox Archive

Eiropas čempionāta septītā diena Arhusā-03.08.

Sveicam mūsu medaļniekus:
Zelta medaļnieku Normundu Ivzānu 45+ - 20 km soļošanā ar rezultātu 1h37:48

Zelta medaļnieku Gunti Lindi 85+- 5000 m skrējienā ar rezultātu 30:46.00

Sudraba medaļnieci Veru Grīnberti 75+ -10 km soļošanā ar rezultātu 1h16:52
Sudraba soļošanas komandu -Dace Saulīte, Rita Žuravļova, Anta Mincāne 55+ -10 km soļošanā ar rezultātu 3h21:15
Sudraba soļošanas komandu -Brigitu de Coppet, Intu Liepu, Veltu Bruci 70+ - 10 km soļošanā ar rezultātu 4h09:58

Bronzas soļošanas komandu- Normundu Ivzānu, Madaru Breidi 45+ ar rezultātu 5h53:08.00



Dienas rezultāti:
4. vieta Cela Valdis 65+- kārtslēkšana 3.10
4. vieta soļošanas komanda 70+-7h:07:15
5. vieta Rita Žuravļova 60+- 10 km soļošanā ar rezultātu 1h05:51
5. vieta Brigita de Coppet 70+ -10 km soļošanā ar rezultātu 1h17:41
5. vieta Andrejs Vācietis 80+- 20 km soļošanā ar rezultātu 2h45:48
5. vieta soļošanas komandai Inese Sirmā, Aija Rogāle, Irita Bačka 45+ - 10 km soļošanā ar rezultātu 3h11:37
6. vieta soļošanas komandai Gunita Širante, Vita Ormane, Vera Grīnberte 35+- 10 km soļošanā ar rezultātu 3h26:35
6. vieta Inta Liepa 70+ - 10 km soļošanā ar rezultātu 1h19:29
7. vieta Velta Bruce 70+- 10 km soļošanā ar rezultātu 1h32:48
8. vieta Dace Saulīte 55+ - 10 km soļošanā ar rezultātu 1h09:00
9. vieta Inese Sirmā 45+ - 10 km soļošanā ar rezultātu 1h01:16
9. vieta Madars Breide 50+- 20 km soļošanā ar rezultātu 2h04:56
9. vieta Harijs Āboliņš 65+- 20 km soļošanā ar rezultātu 2h10:324
9. vieta Juris Baraus 65+ - 5000 m skrējiens ar rezultātu 20:35.69
10. vieta Anda Germova 55+ - 200 m ar rezultātu 31.28
11. vieta Anta Mincāne 60+ -10 km soļošanā ar rezultātu 1h16:24
11. vieta Vita Ormane 40+ - 10 km soļošanā ar rezultātu 1h07:37
12. vieta Mārīte Vasiļjeva 40+ - 200 m ar rezultātu 28.98
12. vieta Gunita Šīrante 35+ - 10 km soļošanā ar rezultātu 1h02:03
13. vieta Irita Bračka 45+ - 10 km soļošanā ar rezultātu 1h04:40
13. vieta Raitis Lērme 70+- 20 km soļošanā ar rezultātu 2h18:55
15. vieta Broņislavs Vucens 65+- 20 km soļošanā ar rezultātu 2h24:02
15. vieta Aija Rogāle 45+ - 10 km soļošanā ar rezultātu 1h05:41
16. vieta Guntis Balodis 65+ - 20 km soļošanā ar rezultātu 2h24:18
31. vieta Guntis Grantiņš 50+ - 200 m ar rezultātu 26.20
Jānis Mankovskis 75+ - kārtslēkšana DNS
Gunārs Rubenis 75+- 20 km soļošana DNS
Daiga Dābola 35+ - 800m ar rezultātu

Komentāri

Nav pievienotu komentāru.

Pievienot komentāru.

Lūdzu autorizējaties lai pievienot komentāru.

Reitingi

Reitings ir pieejams tikai lietotājiem.

Lūdzu, ielogojaties lai varētu balsot.

Nav pievienoti reitingi.
Ielādes laiks: 0.03 sekundes
2,807,836 Unikāli apmeklētāji