Autorizācija

Lietotājvārds

ParoleJūs neesiet reģistrējies?
Spiediet ŠEIT lai reģistrētos.

Aizmirsāt paroli?
Pieprasiet jaunu ŠEIT.

Shoutbox

You must login to post a message.

15/04/2019
Uzsākta reģistrācija, 6. maija sacensībām, Ogrē. saite uz reģistrāciju, pie attiecīgā jaunuma.

12/04/2019
sadaļā · 2019. gada sacensību kalendārs, pievienots nolikums sacensībām Koknesē, 1. jūnijā(Viestura Kauss).

04/04/2019
Saiti ieliku pie jaunuma :Kopsavilkums par Toruņu

31/03/2019
Sadaļā · Starptautisko sacensību rezultāti, pievienots Visu Latvijas atlētu, rezultātu kopskats

22/03/2019
Sadaļā valdes lēmumi , pievienots 2019.gada 2.marta valdes sēdes protokols

Shoutbox Archive

10. Eiropas Čempionātu Vieglatlētikā Veterāniem telpās Toruņā Polijā no 23. līdz 28.martam.

TORUN 2015
Lai godalgām bagāts Eiropas čempionāts

Dienas jau skaitāmas uz vienas rokas pirkstiem, kad Latvijas sportiskā veterānu delegācija dosies uz Eiropas čempionātu vieglatlētikā telpās, kas šajā sezonā Eiropas labākos vecmeistarus uzņems Polijas pilsētā Toruņā no 22.līdz 28.martam. Latvija, lai arī maza, bet tomēr mīļa, saliedēta un stipra valsts, kas gadu no gada arvien vairāk popularitāti iegūst citu valstu vidū, tādējādi veidojot strauju atpazīstamības tēlu plašajā pasaules arēnā!
Eiropas čempionātā mūsu valsts vārdu skandinās 57 dažādu vieglatlētikas disciplīnu izlases dalībnieki. Pirmdien, 23.martā Toruņas sporta manēžu iesildīs 400m skrējiena dalībnieki visās vecuma grupās. No Latvijas priekšskrējienu cīņās uz pusfināliem savās vecuma grupās centīsies iekļūt Anna Titova, Ludmila Nefjodova-Volkova, Elga Babre un Leontīne Vītola. 3000m skrējienā savu grupu konkurencē par augstvērtīgiem rezultātiem un, protams, cerībā arī uz medaļām, cīņā dosies Valentīna Petrova, Andrejs Bondarevs, Roberts Mālnieks, Andris Dainis un Arvīds Zeps. Augstlēkšanas sektorā čempionāta pirmo dienu M70 grupā atklās Imants Aizkalns, M75 – Jānis Mankovskis, bet dāmām augstuma latiņu, ar sev iepriekš uzstādītu rezultātu, pārvarēt tieksies Dace Liniņa, Laila Pētersone, Ligita Ziemane un Dace Brakanska. Tāllēkšanas sektorā pirmās dienas adrenalīndevu baudīs kungi: Māris Eglītis, Guntis Grantiņš, Aigars Vilnītis, Juris Lebedoks un Valdis Cela. Lodes sektorā čempionāta sākuma gaisotni izjutīs dāmas: Austra Reinberga, Ilga Buntika, Hermīne Bajāre un Anna Ivbule. Šķēpa mešanas sektorā Toruņas stadiona gaisotni baudīt un cīnīties par vistālāk raidīto šķēpu, pirmā roka dota M55 grupas vīriem, kurā no Latvijas par goda pjedestālu cīnīsies Dainis Kūla. Pārējie Latvijas sportisti savās cīņu arēnās dosies sākot no otrdienas, kad daļēji jau būs adoptējušies jaunajā vidē!
Medaļu birums būs! Turam īkšķus par Latvijas sporta lepnumu – Austru Reinbergu, kura nupat, kā LSVS 52.sporta spēļu finālposmā vieglatlētikā, Rīgas sporta manēžā, lodes grūšanā izpildīja pasaules rekordam atbilstošu rezultātu! Veiksmi un izdošanos savu mērķu īstenošanā visiem, visiem, visiem, kuri patriotiski nes Latvijas vārdu pasaulē! Kuri neprasa, nečīkst, bet dara! Kuru sīkstums nav uzvarams!
Mājās palicēji, visi kā viens turam īkšķus par Jums – par Latviju!

A.Jakubovska

Komentāri

15 #1 Maestro50
18/03/2015 13:03:20
Veiksmi, medaļas un daudzus PB!
15 #2 Maestro50
20/03/2015 20:00:39
Laimīgu ceļu uz Toruņu! Lai veicas godam nest Latvijas vārdu Eiropā!

Pievienot komentāru.

Lūdzu autorizējaties lai pievienot komentāru.

Reitingi

Reitings ir pieejams tikai lietotājiem.

Lūdzu, ielogojatiesvai reģistrējieties lai varētu balsot.

Nav pievienoti reitingi.
Ielādes laiks: 0.04 sekundes
3,534,689 Unikāli apmeklētāji