Komandvērtējums pēc punktiem. Pirmā vieta dod 15 punktus... 15.vieta- 1 punktu. Zemākas vietas punktus nedod. Vērtējumā ir 16 ieskaites.Komandu skaits, kuras ieguvušas punktus:6

1. Komanda: Daugavpils pilsēta Punkti: 239

1. Valentīna Maklakova 50m skrējiens sievietēm 15 pti
2. Vacslavs Ančevskis 600m skrējiens vīriešiem 15 pti
3. Vera Grinberte 3km soļošana sievietēm 15 pti
4. Oļegs Okuņevs Trīssoļlēkšana vīriešiem 15 pti
5. Oļegs Kolpakovs Tāllēkšana vīriešiem 15 pti
6. Valentīna Petrova 1500m skrējiens sievietēm 15 pti
7. Oļegs Okuņevs 50m skrējiens vīriešiem 15 pti
8. Anna Titova 1500m skrējiens sievietēm 15 pti
9. Ludmila Ņefjodova-Vokova 600m skrējiens sievietēm 15 pti
10. Anfiza Ziļa Lodes grūšana sievietēm 15 pti
11. Igors Iļjins 3km soļošana vīriešiem 15 pti
12. Ināra Fjodorova Trīssoļlēkšana sievietēm 15 pti
13. Valentīna Petrova 600m skrējiens sievietēm 15 pti
14. Oļegs Kolpakovs Augstlēkšana vīriešiem 15 pti
15. Ināra Fjodorova Tāllēkšana sievietēm 15 pti
16. Ludmila Tokareva 3km soļošana sievietēm 14 pti


2. Komanda: Līvānu novads Punkti: 234

1. Juris Lebedoks Trīssoļlēkšana vīriešiem 15 pti
2. Juris Lebedoks Tāllēkšana vīriešiem 15 pti
3. Jānis Mankovskis Augstlēkšana vīriešiem 15 pti
4. Jānis Važņevičs 3km soļošana vīriešiem 15 pti
5. Arvils Bušmanis 1500m skrējiens vīriešiem 15 pti
6. Jānis Mankovskis 50m skrējiens vīriešiem 15 pti
7. Jānis Māsāns Lodes grūšana vīriešiem 15 pti
8. Vita Ormane 3km soļošana sievietēm 15 pti
9. Mārīte Vilcāne Trīssoļlēkšana sievietēm 15 pti
10. Mārīte Vilcāne Tāllēkšana sievietēm 15 pti
11. Mārīte Vasiļjeva 50m skrējiens sievietēm 15 pti
12. Mārīte Vasiļjeva Tāllēkšana sievietēm 14 pti
13. Arvils Bušmanis 600m skrējiens vīriešiem 14 pti
14. Jānis Ludāns Lodes grūšana vīriešiem 14 pti
15. Anna Ivbule 50m skrējiens sievietēm 14 pti
16. Anna Ivbule Lodes grūšana sievietēm 13 pti


3. Komanda: Daugavpils novads Punkti: 149

1. Varvara Jefimova Augstlēkšana sievietēm 15 pti
2. Jurijs Kopasovs Lodes grūšana vīriešiem 15 pti
3. Varvara Jefimova Trīssoļlēkšana sievietēm 14 pti
4. Daina Amosova Lodes grūšana sievietēm 14 pti
5. Vladimirs Jermaļonoks 600m skrējiens vīriešiem 14 pti
6. Gaļina Meteļska Trīssoļlēkšana sievietēm 13 pti
7. Gaļina Meteļska Tāllēkšana sievietēm 13 pti
8. Vladimirs Jermaļonoks 1500m skrējiens vīriešiem 13 pti
9. Jurijs Kopasovs Augstlēkšana vīriešiem 13 pti
10. Romualds Saušs 600m skrējiens vīriešiem 13 pti
11. Romualds Saušs 1500m skrējiens vīriešiem 12 pti


4. Komanda: Ilūkstes novads Punkti: 87

1. Elita Kaļiņina 1500m skrējiens sievietēm 13 pti
2. Māris Kaļiņins 50m skrējiens vīriešiem 13 pti
3. Elita Kaļiņina 50m skrējiens sievietēm 12 pti
4. Ludmila Barišņikova 50m skrējiens sievietēm 11 pti
5. Inga Zeltiņa 50m skrējiens sievietēm 10 pti
6. Inga Zeltiņa 1500m skrējiens sievietēm 10 pti
7. Māris Kaļiņins 600m skrējiens vīriešiem 10 pti
8. Ludmila Barišņikova 1500m skrējiens sievietēm 8 pti


5. Komanda: Preiļu novads Punkti: 85

1. Olga Borisova Augstlēkšana sievietēm 15 pti
2. Olga Borisova Lodes grūšana sievietēm 15 pti
3. Leonīds Valdonis 1500m skrējiens vīriešiem 15 pti
4. Natālija Krupina 1500m skrējiens sievietēm 14 pti
5. Žanete Beča 50m skrējiens sievietēm 13 pti
6. Žanete Beča 600m skrējiens sievietēm 13 pti


6. Komanda: Balvu novads Punkti: 43

1. Ēriks Apšenieks 600m skrējiens vīriešiem 15 pti
2. Aigars Vilciņš 50m skrējiens vīriešiem 14 pti
3. Ēriks Apšenieks 1500m skrējiens vīriešiem 14 pti