Komandvērtējums pēc punktiem. Pirmā vieta dod 15 punktus... 15.vieta- 1 punktu. Zemākas vietas punktus nedod. Vērtējumā ir 16 ieskaites.Komandu skaits, kuras ieguvušas punktus:6

1. Komanda: Daugavpils pilsēta Punkti: 234

1. Ināra Fjodorova Tāllēkšana sievietēm 15 pti
2. Artūrs Davidovs 50m skrējiens vīriešiem 15 pti
3. Artūrs Davidovs Trīssoļlēkšana vīriešiem 15 pti
4. Vera Grīnberte 3km soļošana sievietēm 15 pti
5. Aleksandrs Stepanovs Augstlēkšana vīriešiem 15 pti
6. Ignats Šimkus 3km soļošana vīriešiem 15 pti
7. Valentīna Petrova 1500m skrējiens sievietēm 15 pti
8. Ludmila Ņefjodova-Volkova 600m skrējiens sievietēm 15 pti
9. Valentīna Maklakova 50m skrējiens sievietēm 15 pti
10. Ināra Fjodorova Trīssoļlēkšana sievietēm 15 pti
11. Oļegs Kolpakovs Augstlēkšana vīriešiem 14 pti
12. Anfiza Ziļa Lodes grūšana sievietēm 14 pti
13. Vera Grīnberte Tāllēkšana sievietēm 14 pti
14. Ludmila Ņefjodova-Volkova 50m skrējiens sievietēm 14 pti
15. Santa Upīte 3km soļošana sievietēm 14 pti
16. Igors Iļjins 3km soļošana vīriešiem 14 pti


2. Komanda: Rēzekne pilsēta Punkti: 226

1. Aigars Skrebeļs Tāllēkšana vīriešiem 15 pti
2. Nikolajs Vasiļjevs 600m skrējiens vīriešiem 15 pti
3. Diāna Ķirsone 1500m skrējiens sievietēm 15 pti
4. Aigars Skrebelis Augstlēkšana vīriešiem 15 pti
5. Vita Seņkāne Augstlēkšana sievietēm 15 pti
6. Valentīna Svilāne Lodes grūšana sievietēm 15 pti
7. Nikolajs Vasiļjevs 1500m skrējiens vīriešiem 14 pti
8. Valērijs Ādmīdins 600m skrējiens vīriešiem 14 pti
9. Aigars Skrebeļs 50m skrējiens vīriešiem 14 pti
10. Valentīna Balševica 50m skrējiens sievietēm 14 pti
11. Vita Seņkāne 600m skrējiens sievietēm 14 pti
12. Valērijs Ādmidiņš 3km soļošana vīriešiem 14 pti
13. Diāna Ķirsone Tāllēkšana sievietēm 13 pti
14. Aleksandrs Lisovs 600m skrējiens vīriešiem 13 pti
15. Aleksandrs Lisovs 1500m skrējiens vīriešiem 13 pti
16. Valentīna Svilāne 50m skrējiens sievietēm 13 pti


3. Komanda: Līvānu novads Punkti: 221

1. Mārīte Vasiļjeva 50m skrējiens sievietēm 15 pti
2. Jānis Važņevičs 3km soļošana vīriešiem 15 pti
3. Mārīte Vilcāne Trīssoļlēkšana sievietēm 15 pti
4. Jānis Važņevičs 1500m skrējiens vīriešiem 15 pti
5. Mārīte Vilcāne Tāllēkšana sievietēm 15 pti
6. Vita Ormane 3km soļošana sievietēm 15 pti
7. Juris Lebedoks Tāllēkšana vīriešiem 15 pti
8. Juris Lebedoks Trīssoļlēkšana vīriešiem 15 pti
9. Mārīte Vasiļjeva Tāllēkšana sievietēm 14 pti
10. Jānis Ludāns Augstlēkšana vīriešiem 13 pti
11. Anna Ivbule Lodes grūšana sievietēm 13 pti
12. Anna Ivbule Tāllēkšana sievietēm 13 pti
13. Vilma Lojāne 50m skrējiens sievietēm 13 pti
14. Vita Ormane 50m skrējiens sievietēm 12 pti
15. Jānis Ludāns Lodes grūšana vīriešiem 12 pti
16. Vilma Lojāne Lodes grūšana sievietēm 11 pti


4. Komanda: Daugavpils novads Punkti: 186

1. Varvara Jefimova Augstlēkšana sievietēm 15 pti
2. Daina Amosova Lodes grūšana sievietēm 15 pti
3. Ivars Veliks 50m skrējiens vīriešiem 15 pti
4. Jurijs Kopasov Lodes grūšana vīriešiem 14 pti
5. Jurijs Kopasovs Augstlēkšana vīriešiem 14 pti
6. Vladimirs Jermaļonoks 1500m skrējiens vīriešiem 14 pti
7. Vladimirs Jermaļonoks 600m skrējiens vīriešiem 14 pti
8. Varvara Jefimova Trīssoļlēkšana sievietēm 14 pti
9. Jānis Kolužs 1500m skrējiens vīriešiem 13 pti
10. Gaļina Meteļska Trīssoļlēkšana sievietēm 13 pti
11. Romualds Saušs 600m skrējiens vīriešiem 12 pti
12. Romualds Saušs 1500m skrējiens vīriešiem 12 pti
13. Jānis Kolužs 50m skrējiens vīriešiem 12 pti
14. Ivars Veliks Lodes grūšana vīriešiem 9 pti


5. Komanda: Balvu novads Punkti: 45

1. Ēriks Apšenieks 600m skrējiens vīriešiem 15 pti
2. Ēriks Apšenieks 1500m skrējiens vīriešiem 15 pti
3. Jānis Strapcāns Lodes grūšana vīriešiem 15 pti


6. Komanda: Vārkavas novads Punkti: 28

1. Dzintars Cimdiņš Lodes grūšana vīriešiem 15 pti
2. Dzintars Cimdiņš 50m skrējiens vīriešiem 13 pti