Komandvērtējums pēc punktiem. Pirmā vieta dod 15 punktus... 15.vieta- 1 punktu. Zemākas vietas punktus nedod. Vērtējumā ir 24 ieskaites.Komandu skaits, kuras ieguvušas punktus:8

1. Komanda: Daugavpils pilsēta Punkti: 352

1. Ludmila Å…efjodova-Volkova 100m skrējiens sievietēm 15 pti
2. Anfiza Ziļa Šķēpa mešana sievietēm 15 pti
3. Evita Miglāne Šķēpa mešana sievietēm 15 pti
4. Daina Amosova Diska mešana sievietēm 15 pti
5. Oļegs Okuņevs Trīssoļlēkšana vīriešiem 15 pti
6. Andris Dudels 5000m skrējiens vīriešiem 15 pti
7. Oļegs Okuņevs Tāllēkšana vīriešiem 15 pti
8. Ignats Å imkus 5km soļošana vīriešiem 15 pti
9. Aleksandrs Stepanovs Augstlēkšana vīriešiem 15 pti
10. Oļegs Kolpakovs Augstlēkšana vīriešiem 15 pti
11. Inga Demidenko Lodes grūšana sievietēm 15 pti
12. Anfiza Ziļa Lodes grūšana sievietēm 15 pti
13. Ināra Fjodorova Trīssoļlēkšana sievietēm 15 pti
14. Ludmila Å…efjodova-Volkova 400m skrējiens sievietēm 15 pti
15. ValentÄ«na Petrova 3000m skrējiens sievietēm 15 pti
16. Evita Miglāne 3000m skrējiens sievietēm 15 pti
17. Daina Amosova Lodes grūšana sievietēm 14 pti
18. SabÄ«ne Šņepste 100m skrējiens sievietēm 14 pti
19. Ludmila Tokareva 800m skrējiens sievietēm 14 pti
20. Feoktists Pušņakovs 800m skrējiens vīriešiem 14 pti
21. Santa UpÄ«te 3km soļošana sievietēm 14 pti
22. Oļegs Коlpakovs 100m skrējiens vīriešiem 14 pti
23. Feoktists Pušņakovs 100m skrējiens vīriešiem 14 pti
24. SabÄ«ne Šņepste Tāllēkšana sievietēm 14 pti


2. Komanda: Līvānu novads Punkti: 345

1. LeontÄ«ne VÄ«tola 400m skrējiens sievietēm 15 pti
2. Juris Lebedoks Tāllēkšana vīriešiem 15 pti
3. Jānis Važņevičs 5km soļošana vīriešiem 15 pti
4. Andrejs Bondarevs 800m skrējiens vīriešiem 15 pti
5. Andrejs Bondarevs 400m skrējiens vīriešiem 15 pti
6. Sergejs Bogdanovs 100m skrējiens vīriešiem 15 pti
7. Vladimirs Poļakovs 100m skrējiens vīriešiem 15 pti
8. MārÄ«te Vilcāne Trīssoļlēkšana sievietēm 15 pti
9. Jānis Mankovskis Trīssoļlēkšana vīriešiem 15 pti
10. Vita Ormane 800m skrējiens sievietēm 15 pti
11. LeontÄ«ne VÄ«tola 800m skrējiens sievietēm 15 pti
12. Vita Ormane 3km soļošana sievietēm 15 pti
13. MārÄ«te Vasiļjeva Augstlēkšana sievietēm 15 pti
14. MārÄ«te Vilcāne Tāllēkšana sievietēm 15 pti
15. MārÄ«te Vasiļjeva Tāllēkšana sievietēm 15 pti
16. Juris Lebedoks Trīssoļlēkšana vīriešiem 14 pti
17. Juris Jansons 5000m skrējiens vīriešiem 14 pti
18. Sergejs Bogdanovs 5000m skrējiens vīriešiem 14 pti
19. Jānis Mankovskis Tāllēkšana vīriešiem 14 pti
20. Vladimirs Poļakovs Augstlēkšana vīriešiem 14 pti
21. Anna Ivbule Diska mešana sievietēm 13 pti
22. Anna Ivbule Šķēpa mešana sievietēm 13 pti
23. Vilma Lojāne Diska mešana sievietēm 12 pti
24. Vilma Lojāne Šķēpa mešana sievietēm 12 pti


3. Komanda: Daugavpils novads Punkti: 201

1. VARVARA JEFIMOVA Augstlēkšana sievietēm 15 pti
2. VLADIMIRS JERMAÄ»ONOKS 5000m skrējiens vīriešiem 15 pti
3. IVARS VELIKS Šķēpa mešana vīriešiem 15 pti
4. VARVARA JEFIMOVA Trīssoļlēkšana sievietēm 14 pti
5. DMITRIJS HADAKOVS Augstlēkšana vīriešiem 14 pti
6. JURIJS KOPASOVS 5km soļošana vīriešiem 14 pti
7. JURIJS KOPASOVS Lodes grūšana vīriešiem 13 pti
8. GAÄ»INA METEÄ»SKA Lodes grūšana sievietēm 13 pti
9. IMANTS SUVEIZDA 5000m skrējiens vīriešiem 13 pti
10. GAÄ»INA METEÄ»SKA Trīssoļlēkšana sievietēm 13 pti
11. ROMUALDS SAUÅ S 100m skrējiens vīriešiem 13 pti
12. VLADIMIRS JERMAÄ»ONOKS 800m skrējiens vīriešiem 13 pti
13. ROMUALDS SAUÅ S 800m skrējiens vīriešiem 12 pti
14. Inara Mukana Lodes grūšana sievietēm 12 pti
15. IVARS VELIKS Lodes grūšana vīriešiem 12 pti


4. Komanda: Balvu novads Punkti: 57

1. Ä’riks ApÅ¡enieks 400m skrējiens vīriešiem 15 pti
2. Ä’riks ApÅ¡enieks 800m skrējiens vīriešiem 15 pti
3. Jānis Strapcāns Lodes grūšana vīriešiem 14 pti
4. Jānis Strapcāns Diska mešana vīriešiem 13 pti


5. Komanda: Viļānu novads Punkti: 57

1. IrÄ“na Žogota Diska mešana sievietēm 15 pti
2. IrÄ“na Žogota Augstlēkšana sievietēm 14 pti
3. LeonÄ«da Īriste Šķēpa mešana sievietēm 14 pti
4. LeonÄ«da Īriste Diska mešana sievietēm 14 pti


6. Komanda: Rēzekne pilsēta Punkti: 39

1. Aleksandrs Lisovs 400m skrējiens vīriešiem 14 pti
2. Aleksandrs Lisovs 800m skrējiens vīriešiem 14 pti
3. Nikolajs Vasiļjevs 5000m skrējiens vīriešiem 11 pti


7. Komanda: Preiļu novads Punkti: 30

1. Jānis Buks Lodes grūšana vīriešiem 15 pti
2. Jānis Buks Diska mešana vīriešiem 15 pti


8. Komanda: Vārkavas novads Punkti: 30

1. Dzintars Cimdiņš Lodes grūšana vīriešiem 15 pti
2. Dzintars Cimdiņš Diska mešana vīriešiem 15 pti