Komandvērtējums pēc punktiem. Pirmā vieta dod 15 punktus... 15.vieta- 1 punktu. Zemākas vietas punktus nedod. Vērtējumā ir 15 ieskaites.Komandu skaits, kuras ieguvušas punktus:6

1. Komanda: Daugavpils pilsēta Punkti: 220

1. Oļegs Okuņevs 400m skrējiens vīriešiem 15 pti
2. Oļegs Okuņevs 100m skrējiens vīriešiem 15 pti
3. Aleksandrs Vnukovs 100m skrējiens vīriešiem 15 pti
4. Anfisa Zile Šķēpa mešana sievietēm 15 pti
5. Aleksandrs Stepanovs Šķēpa mešana vīriešiem 15 pti
6. ignāts Šinkuns 5km soļošana vīriešiem 15 pti
7. Aleksandrs Stepanovs Diska mešana vīriešiem 15 pti
8. Vera Grinberte 3km soļošana sievietēm 15 pti
9. ludmila Tokareva 3000m skrējiens sievietēm 15 pti
10. ludmila Tokareva 800m skrējiens sievietēm 15 pti
11. Valērijs Baranovskis 800m skrējiens vīriešiem 14 pti
12. Valentīna Maklakova 100m skrējiens sievietēm 14 pti
13. Valērijs Baranovskis 400m skrējiens vīriešiem 14 pti
14. Daina Amosova Diska mešana sievietēm 14 pti
15. Anfisa Zile Lodes grūšana sievietēm 14 pti


2. Komanda: Daugavpils novads Punkti: 218

1. Agris Elerts Lodes grūšana vīriešiem 15 pti
2. Dmitrijs Hadakovs Tāllēkšana vīriešiem 15 pti
3. Evita Miglāne 400m skrējiens sievietēm 15 pti
4. Varvara Jefimova Augstlēkšana sievietēm 15 pti
5. Varvara Jefimova Tāllēkšana sievietēm 15 pti
6. Edgars Miglāns Diska mešana vīriešiem 15 pti
7. Sana Catlakša Diska mešana sievietēm 15 pti
8. vladimirs jermalonoks 5000m skrējiens vīriešiem 15 pti
9. Dmitrijs Hadakovs Augstlēkšana vīriešiem 14 pti
10. Romualds Saušs 5000m skrējiens vīriešiem 14 pti
11. Valentīna Žakrževska 100m skrējiens sievietēm 14 pti
12. vladimirs jermalonoks 800m skrējiens vīriešiem 14 pti
13. Vladimirs Janovskis 100m skrējiens vīriešiem 14 pti
14. Sana Catlakša Lodes grūšana sievietēm 14 pti
15. Valentīna Žakrževska 400m skrējiens sievietēm 14 pti


3. Komanda: Līvānu novads Punkti: 213

1. Leontīne Vītola 100m skrējiens sievietēm 15 pti
2. Arvils Bušmanis 5000m skrējiens vīriešiem 15 pti
3. Roberts Mālnieks 800m skrējiens vīriešiem 15 pti
4. Jānis Važņevičs 5km soļošana vīriešiem 15 pti
5. Juris Lebedoks Augstlēkšana vīriešiem 15 pti
6. Juris Lebedoks Tāllēkšana vīriešiem 15 pti
7. Leontīne Vītola 400m skrējiens sievietēm 15 pti
8. Mārīte Vasiļjeva Tāllēkšana sievietēm 15 pti
9. Mārīte Vasiļjeva Augstlēkšana sievietēm 15 pti
10. Mārīte Vilcāne Šķēpa mešana sievietēm 14 pti
11. Andrejs Bondarevs 800m skrējiens vīriešiem 13 pti
12. Roberts Mālnieks 400m skrējiens vīriešiem 13 pti
13. Anna Ivbule Diska mešana sievietēm 13 pti
14. Anna Ivbule Šķēpa mešana sievietēm 13 pti
15. Juris Jansons 800m skrējiens vīriešiem 12 pti


4. Komanda: Viļānu novads Punkti: 181

1. Leonīda Īriste Lodes grūšana sievietēm 15 pti
2. Jurijs Tarasovs Augstlēkšana vīriešiem 15 pti
3. Jeļena Tarasova Lodes grūšana sievietēm 15 pti
4. Leonīda Īriste Diska mešana sievietēm 15 pti
5. Irēna Žogota Diska mešana sievietēm 14 pti
6. Jeļena Tarasova Šķēpa mešana sievietēm 14 pti
7. Irēna Žogota 100m skrējiens sievietēm 13 pti
8. Ananijs Matvejevs Diska mešana vīriešiem 13 pti
9. Tamāra Tarasova Šķēpa mešana sievietēm 12 pti
10. Felīcija Leščinska Lodes grūšana sievietēm 12 pti
11. Ananijs Matvejevs Lodes grūšana vīriešiem 12 pti
12. Tamāra Tarasova Diska mešana sievietēm 11 pti
13. Felīcija Leščinska Šķēpa mešana sievietēm 10 pti
14. Jurijs Tarasovs 5000m skrējiens vīriešiem 10 pti


5. Komanda: Balvu novads Punkti: 74

1. Ēriks Apšenieks 400m skrējiens vīriešiem 15 pti
2. Ēriks Apšenieks 800m skrējiens vīriešiem 15 pti
3. Jānis Strapcāns Lodes grūšana vīriešiem 15 pti
4. Vilmārs Bukšs Šķēpa mešana vīriešiem 15 pti
5. Jānis Strapcāns Diska mešana vīriešiem 14 pti


6. Komanda: Dagdas novads Punkti: 58

1. Ilona Kojaloviča 100m skrējiens sievietēm 15 pti
2. Ilona Kojaloviča Šķēpa mešana sievietēm 15 pti
3. Elīna Kaļinina Augstlēkšana sievietēm 14 pti
4. Elīna Kaļinina Tāllēkšana sievietēm 14 pti