Kokneses novada atklātais čempionāts vieglatlētikā veterāniem „Viestura kauss”
2023.gada 3.jūnijā - Koknesē.

100m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
VoldemārsMezītisGulbene660.808314.0414,0411,3511.34851786
ValdisCelaVentspils vk750.758415.3415,3411,6311.63392707
MihailNarusevicsDaugavpils500.903113.0413,0411,7811.77643671
VaclavsAnčevskisDaugavpils520.890813.4413,4411,9711.97244620
OļegsOkuņevsDaugavpils480.915513.1413,1412,0312.02975608
MaksimsTkačovsDaugavpils370.986612.3412,3412,1712.17466572
JānisMankovskisLīvāni830.711618.0418,0412,8412.83737426
AivarsDziļumsind520.890815.1415,1413,4913.48678303

400m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
VaclavsAnčevskisDaugavpils520.879162.741:02,7455,1555.15471580
ArmantsPÄ“terkopsOgre570.850171.341:11,341:00,6560.64612343
VladimirsJermalenoksAugsdaugavas nov700.77783.041:23,041:04,5264.52213213
AivarsŽugrisPreiļi610.827279.441:19,441:05,7165.71284180
Ä’riksMelkurtsValmieras viegla600.832980.441:20,441:06,10066.99855147
AivarsDziļumsind520.879181.941:21,941:12,0372.0335649

3000m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
CraigRoseSK Ozolnieki / J430.9419612.210:12,209:36,63576.6311565
AndisGailisValmieras viegla460.9199667.111:07,1010:13,67613.6652417
UldisKarulisGrobina570.8372733.312:13,3010:13,92613.9193416
AivarsŽugrisPreiļi610.8064766.612:46,6010:18,19618.1864400
EdgarsRūtiņšOgre460.9199679.411:19,4010:24,98624.985376
Ä’riksMelkurtsValmieras viegla600.8141783.313:03,3010:37,68637.6856333
JānisVažņevičsLīvanu VK620.7986834.613:54,6011:06,51666.5127245
VladimirsJermalenoksAugsdaugavas nov700.73571014.516:54,5012:26,37746.368871
RaitisLÄ“rmeValmieras viegla800.65521148.219:08,2012:32,30752.301962

5000m soļošana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ModrisLiepiņšLielaisciems560.85381519.825:19,8021:37,611297.611931
RaitisLÄ“rmeValmieras viegla800.65812010.933:30,9022:03,371323.372899
VladimirsOrehovsTalsi740.70941877.931:17,9022:12,181332.183887
jurijsKopasovsAugsdaugavas nov750.7012016.933:36,9023:33,851413.854789
JānisVažņevičsLīvanu VK620.80741869.931:09,9025:09,761509.765681
JānisKaprālisOgre800.65812809.446:49,4030:48,871848.876361

Augstlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils vk751.52671351,352,06206.1051967
JānisMankovskisLīvāni831.67451201,202,01200.942914
ImantsAizkalnsLiepājas SSK791.59791201,201,92191.7483836
MārisMednisTukuma VK661.3831351,351,87186.7054792
AleksandrsStepanovsind761.5441201,201,85185.285784
MihailsNarusevicsDaugavpils501.17241451,451,70169.9986646

Tāllēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils vk751.69174364,367,38737.58111001
JurisLebedoksLīvāni691.55784354,356,78677.6433873
GuntisZālītisRīga561.3215135,136,78677.6732873
JānisGusevsAizkraukle641.45954594,596,70669.9114856
AleksandrsVnukovsDaugavpils791.80953603,606,51651.425818
MaksimsTkačovsDaugavpils371.06146046,046,41641.0866797
MārisMednisTukuma VK661.49764194,196,27627.4947767
JānisMankovskisLīvāni831.96793033,035,96596.2748702
JurisZilversind361.04995665,665,94594.2439698

Trīssoļlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils vk751.68429389,3815,801579.7811036
JurisLebedoksLīvāni691.52749149,1413,961396.042845
JānisGusevsAizkraukle641.41769779,7713,8513853833
GuntisZālītisRīga561.2715102210,2212,991299.474744
JānisMankovskisLīvāni831.95186576,5712,821282.335727
OļegsOkuņevsDaugavpils481.153107710,7712,421241.786685

Lodes grūšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JānisPāvuliņšJaungulbene471.219146814,6817,891789.491995
NormundsSkangalisSkrīveri511.1715139013,9016,281628.392899
AleksejsIļjušinsVentspils551.242118711,8714,741474.253808
jurijsKopasovsAugsdaugavas nov751.4385100410,0414,441444.254790
AldisPutnsRÄ«ga741.40949329,3213,141313.565713
JānisMankovskisLīvāni831.49068728,7213,001299.86705
HaraldsLučkovskisTukuma vieglatlÄ491.2529103410,3412,951295.57702
IvarsDundursJekabpils681.40459189,1812,891289.338699
AlbertsTropsind761.46888658,6512,711270.519687
JānisVanuškaRīga711.32869339,3312,401239.5810669
AivarsMirksLiepajas ssk801.38858888,8812,331232.9911665
AndrisSpridzānsBalvi611.24529749,7412,131212.8212653
JānisLudānsLīvāni771.50037817,8111,721171.7313629
ZintisJaunpujens-PujensBauskas novads371.0718108210,8211,601159.6914622
AndrisKreicumsBaldone531.20588738,7310,531052.6615559

Diska mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AldisPutnsRÄ«ga741.2883382638,2649,294929.041864
NormundsSkangalisSkrīveri511.0226438843,8844,874487.172783
JānisPāvuliņšJaungulbene471.1154401440,1444,774477.223781
ValdisCelaVentspils vk751.3205306630,6640,494048.654703
AleksandrsStepanovsind761.3543292429,2439,603959.975687
AndrisSpridzānsBalvi610.9826391939,1938,513850.816667
VladimirsOrehovsTalsi741.2883298029,8038,393839.137665
TālivaldisKrūmiņšTukuma VK721.2287301730,1737,073706.998641
JānisZagorskisValmieras viegla621.0005370237,0237,043703.859640
JānisVanuškaRīga711.201282928,2933,983397.6310585
AivarsMirksLiepajas ssk801.5103214621,4632,413241.111556
AndrisKreicumsBaldone531.0539251725,1726,532652.6712450

Šķēpa mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JānisZagorskisValmieras viegla621.4243413041,3058,825882.361801
ValerijsVēļčinskisAizkraukle551.3425414041,4055,585557.952755
ImantsAizkalnsLiepājas SSK791.9936277727,7755,365536.233752
VilmārsBukšsRīgas Sporta ve531.2949426542,6555,235522.754750
ZintisJaunpujens-PujensBauskas novads371.0738500550,0553,745374.375729
NormundsErmičsĶegums571.3934381238,1253,125311.646720
TālivaldisKrūmiņšTukuma VK721.6367292429,2447,864785.717646
IvarsDundursJekabpils681.6254284928,4946,314630.768625
AleksandrsStepanovsind761.8236247824,7845,194518.889609
AndrisSpridzānsBalvi611.3954286028,6039,913990.8410535
AndrisKreicumsBaldone531.2949304030,4039,363936.511527
JānisLudānsLīvāni771.877201720,1737,863785.9112506
JurisZilversind361.0586337033,7035,673567.4813475
AivarsMirksind801.8402169016,9031,103109.9414411

Vesera mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisBlūmsValmiera831.5689270827,0842,494248.5820
JurijsJemeļjanovsRēzekne671.3399323632,3643,364335.9210
AivarsMirksLiepajas ssk801.4301257025,7036,753675.3650
TālivaldisKrūmiņšTukuma VK721.3385301230,1240,324031.5630
NormundsSkangalisSkrīveri511.1074319731,9735,403540.3660
JānisLudānsLīvāni771.5177171917,1926,092608.9370
AlbertsTropsind761.4779251225,1237,123712.4840

100m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
IlonaSirsoneRÄ«ga500.90814.9414,9413,5713.56551704
LeontīneVītolaLīvāni850.65922.3422,3414,7214.72212524
InāraFjodorovaDaugavpils570.858617.4417,4414,9714.9743488
IntaIzranovaDaugavpils34115.1415,1415,1415.144466
VarvaraJefimovaAugsdaugavas nov790.711429.3429,3420,8720.8725512

400m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LeontīneVītolaLīvāni850.5556126.442:06,441:10,2570.25011529

1500m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
InāraLūseCarnikava600.79513575:57,004:43,85283.8511879
ZinaīdaRācenājaMadona790.6425504.58:24,505:24,14324.1412624
BaibaLulleind490.8772386.76:26,705:39,21339.2133540

3km soļošana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ZinaīdaRācenājaMadona790.62721346.722:26,7014:04,65844.651927
DaceSaulīteMadonas novads640.75181194.719:54,7014:58,18898.1752832
ModrasLiepiņaLielaisciems370.9795918.815:18,8014:59,96899.9653830
ŅinaJurciņaGulbene730.67691347.422:27,4015:12,06912.0554808
DzidraÅ irveMadonas novads730.67691364.722:44,7015:23,77923.7655790
VitaOrmaneLīvāni460.90311098.218:18,2016:31,78991.7846680
IrinaBirjukovaValmiera400.9541321.122:01,1021:00,331260.337327

Augstlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
IlonaSirsoneRÄ«ga501.18261301,301,54153.7381763
DzintraZinkovskaValmieras viegla781.5727950,951,49149.4062725
MārīteVasiļjevaLīvāni471.1481251,251,44143.53668

Tāllēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LauraKatkevičaind461.1674644,645,41541.4881871
MārīteVilcāneLīvānu VK631.43563673,675,27526.8652839
InāraFjodorovaDaugavpils571.33053873,875,15514.9043813
GuntaHelmaneTukuma VK511.23724114,115,08508.4894801
MārīteVasiļjevaLīvāni471.18054294,295,06506.4355796
IlonaSirsoneRÄ«ga501.22264114,115,02502.4896788
IntaIzranovaDaugavpils341.02124334,334,42442.187660

Trīssoļlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārīteVilcāneLīvānu VK631.44718238,2311,911190.961904
InāraFjodorovaDaugavpils571.3358688,6811,591158.782872
MārīteVasiļjevaLīvāni471.17069289,2810,861086.323800
VarvaraJefimovaAugsdaugavas nov791.8263823,826,98697.5324419

Lodes grūšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
InāraRozēnaRīgas klubs701.6631103410,3417,201719.6511032
MaijaJakobsoneRiga801.74339409,4016,391638.72981
HelēnaRingaRīgas klubs751.5282107010,7016,351635.173980
MartaĀdamsoneValmieras viegla831.90228398,3915,961595.954955
HermīneBajāreTalsi711.70138278,2714,071406.985837
IlonaPuriņaValmieras viegla491.2867101710,1713,091308.576776
AgraBrūneind751.52828218,2112,551254.657743
DaceSaulīteMadonas novads641.46377947,9411,621162.188686
BaibaLulleind491.28678498,4910,921092.419643
IrinaBirjukovaValmieras viegla401.11649409,4010,491049.4210616
InnaTurokaAizkraukle371.06757627,628,13813.43511471

Diska mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MaijaJakobsoneRiga802.2786250825,0857,155714.7311019
InāraRozēnaRīgas klubs701.9985276227,6255,205519.862983
MartaĀdamsoneValmieras viegla832.5072187818,7847,094708.523834
HermīneBajāreTalsi712.0493227322,7346,584658.064825
DainaAmosovaAugšdaugavas no651.7735260026,0046,114611.15816
HelēnaRingaRīgas klubs751.9717211421,1441,684168.176735
AgraBrūneind751.9717187118,7136,893689.057648
AivitaĶiplokaJēkabpils541.4014249624,9634,983497.898613
IlonaPuriņaValmieras viegla491.2701267226,7233,943393.719594
IrinaBirjukovaValmieras viegla401.0733262326,2328,152815.2710489
InnaTurokaAizkraukle371.0166244224,4224,832482.5411428
AnitaŽavridaGulbene531.3736178517,8524,522451.8812423

Šķēpa mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MartaĀdamsoneValmieras viegla832.5906159215,9241,244124.241732
MārīteVilcāneLīvānu VK631.6861227822,7838,413840.942680
GuntaHelmaneTukuma VK511.2919293329,3337,893789.143670
IlonaPuriņaValmieras viegla491.357275927,5937,443743.964662
VitaOrmaneLīvāni461.2754181418,1423,142313.585400
IrinaBirjukovaind401.1298197519,7522,312231.356385

Vesera mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
InnaTurokaAizkraukle371.0977312831,2834,343433.6180
AnitaŽavridaGulbene531.2997288428,8437,483748.3340
DainaAmosovaAugšdaugavas no651.694219621,9637,203720.0260
GalinaMetelskaAugsdaugavas nov701.9176194419,4437,283727.8150
IrinaBirjukovaValmieras viegla401.1616311731,1736,213620.7170
MaijaJakobsoneRiga801.9458224222,4243,624362.4830
HelēnaRingaRīgas klubs751.673264926,4944,324431.7820
MartaĀdamsoneind832.1509278327,8359,865985.9510
IlonaPuriņaValmiera491.3836240924,0933,333333.0990