Kokneses novada atklātais čempionāts vieglatlētikā veterāniem „Viestura kauss”
2022.gada 1.jūnijā - Koknesē.

100m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
GuntisGrantiņšLiepājas SSK550.883712.6112,6111,1411.14351842
AivarsPuriņšOgre680.806814.4514,4511,6611.65832702
ValdisCelaind740.770515.1715,1711,6911.68853694
OļegsOkuņevsDaugavpils pils470.929612.8412,8411,9411.93614630
VaclavsAnčevskisDaugavpils pils510.906813.1813,1811,9511.95165625
JānisMankovskisLīvānu novada 820.715217.2517,2512,3412.33726534
GenādijsĻebedevsSS "Arkādija"350.996212.4812,4812,4312.43267512
ValdisŅilovsOgre470.929614.3314,3313,3213.32128331
AndrisVerjovkinsAizkraukle700.794817.0217,0213,5313.52759296

400m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AivarsPuriņšOgre680.789264.771:04,7751,1251.11651793
VaclavsAnčevskisDaugavpils pils510.888960.951:00,9554,1854.17852628
OļegsOkuņevsDaugavpils pils470.912159.959,9054,6354.63483605
GenādijsĻebedevsSS "Arkādija"350.981557.8257,8256,7556.75034505
ValdisŅilovsOgre470.912163.871:03,8758,2658.25585439
ArmantsPēterkopsOgre560.859768.071:08,0758,5258.51986428
EdgarsRencisOgre390.958563.421:03,421:00,7960.78817338
AndrisVerjovkinsAizkraukle700.777482.21:22,201:03,9063.90238232
VladimirsJermalenoksAugsdaugavas nov690.783385.731:25,731:07,1567.15239143
AldisLazdiņšind690.7833108.681:48,681:25,1385.129100

3000m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisŅilovsOgre470.9193591.69:51,609:03,86543.8581714
VjačeslavsBambansDaugavpils pils410.9614627.9310:27,9310:03,69603.6922455
EdgarsRencisOgre390.9749656.4310:56,4310:39,95639.9543326
EdgarsRūtiņšOgre450.9336694.9811:34,9810:48,83648.8334297
RobertsIvzānsOgre540.8674779.1112:59,1111:15,80675.85219
VladimirsJermalenoksAugsdaugavas nov690.7469972.0116:12,0112:05,99725.9946105

5km soļošana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
NormundsIvzānsJēkabpils500.90781311.7721:51,7719:50,821190.8211073
VladimirsOrehovsTalsi730.72851842.3130:42,3122:22,121342.122875
RaitisLērmeValmiera VK790.67521997.0333:17,0322:28,391348.393868
IgorsIļjinsDaugavpils pils640.80372139.5535:39,5528:39,561719.564471
JānisKaprālisOgre790.67522635.9343:55,9329:39,781779.785418

Augstlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspilsVK741.51841451,452,20220.16811090
JānisMankovskisLīvānu novada 821.68551201,202,02202.262932
AleksandrsStepanovsDaugavpils pils751.53751251,251,92192.1883844
AleksandrsVnukovsDaugavpils pils781.59781201,201,92191.7364836
ImantsAizkalnsLSSK781.59781201,201,92191.7365836
MārisMednisTukuma VK651.36481401,401,91191.0726836
JānisLudānsLīvānu novada 761.55711051,051,63163.4957595
OļegsKolpakovsDaugavpils pils571.25111251,251,56156.3878536
EgilsJaksonsind371.0321401,401,44144.489435

Tāllēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspilsVK741.66714384,387,30730.191986
JurisLebedoksLīvāni681.53934394,396,76675.7532869
GuntisGrantiņšLiepājas SSK551.314954,956,48648.453811
MārisMednisTukuma VK651.48124334,336,41641.364797
AleksandrsVnukovsDaugavpils pils781.77533573,576,34633.7825780
ViestursDonisRīga461.18035295,296,24624.3796761
JānisMankovskisLīvāni821.92063063,065,88587.7047683
OļegsKolpakovsDaugavpils pils571.34183363,364,51450.8458400

Trīssoļlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspilsVK741.64859639,6315,881587.5111045
DāvisKalniņšKoknese351.001141114,1114,121412.412861
JurisLebedoksLīvāni681.49439369,3613,991398.663847
JānisMankovskisLīvānu novada 821.91536816,8113,041304.324750
OļegsOkuņevsDaugavpils pils471.1333114611,4612,991298.765743
AleksandrsVnukovsDaugavpils pils781.77157287,2812,901289.656734

Lodes grūšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JānisPāvuliņšJaungulbene461.1783144114,4116,981697.931940
BorissDormidonovsOlaines novada531.1822134213,4215,871586.512874
NormundsSkangalisAizkraukles nov.501.1322137913,7915,611561.33860
IlgonisMiķelsonsJelgava711.3044115811,5815,101510.54829
JānisVanuškaJūrmala701.2798116911,6914,961496.095821
AndrisRukmanisind531.1822125912,5914,881488.396816
JānisMankovskisLīvāni821.42939859,8514,081407.867768
AldisPutnsJūrmala731.3564101610,1613,781378.18751
jurijsKopasovsAugsdaugavas nov741.3849649,6413,341334.189725
IvarsVeliksAugsdaugavas nov691.40439049,0412,691269.4910687
IvarsDundursJēkabpils671.3548868,8612,001199.6411645
AlbertsTropsOgre751.41268328,3211,751175.2812631
AndrisSpridzānsBalvu novads601.2029509,5011,421141.913611

Diska mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AldisPutnsJūrmala731.2268417541,7551,225121.891899
NormundsSkangalisAizkraukles nov.501.0019442544,2544,334433.412773
BorissDormidonovsOlaines novada531.0475419541,9543,944394.263766
JānisPāvuliņšJaungulbene461.0934363536,3539,753974.514690
AleksandrsStepanovsDaugavpils pils751.2827297029,7038,103809.625660
AndrisSpridzānsBalvu novads600.9567374637,4635,843583.86619
AndrisRukmanisind531.0475332133,2134,793478.757600
JānisVanuškaJūrmala701.1518301030,1034,673466.928597
IlgonisMiķelsonsJelgava711.1758282728,2733,243323.999571
JānisMankovskisLīvāni821.536214921,4933,013300.8610567
JānisZagorskisValmieras novads610.9732335233,5232,623262.1711560
jurijsKopasovsAugsdaugavas nov741.254256425,6432,153215.2612552
ValērijsVeļčinskisKoknese541.0636270227,0228,742873.8513490
AlbertsTropsOgre751.2827215221,5227,602760.3714469
IvarsDundursJēkabpils671.0854234823,4825,492548.5215431
JurisGolunovsindividuāli701.1518219121,9125,242523.5916426
IvarsVeliksAugsdaugavas nov691.1288205120,5123,152315.1717389

Šķēpa mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
VilmārsBukšsRīga521.2723510051,0064,896488.731887
JānisZagorskisValmieras novads611.3954435543,5560,776076.972828
ValērijsVeļčinskisKoknese541.3183409240,9253,945394.483732
ImantsAizkalnsLSSK781.9336271527,1552,505249.724712
NormundsErmičsĶegums561.3675373337,3351,055104.885691
TālivaldisKrūmiņšTukuma VK711.5956287128,7145,814580.976617
AleksandrsStepanovsind751.7731253325,3344,914491.267605
IvarsDundursJēkabpils671.5882273227,3243,394338.968583
JānisLudānsLīvānu novada 761.8236230023,0041,944194.289563
AndrisSpridzānsBalvu novads601.3675297829,7840,724072.4210546
IlgonisMiķelsonsJelgava711.5956252625,2640,304030.4911540
VladimirsOrehovsTalsi731.6798224822,4837,763776.1912505
JānisMankovskisLīvāni821.9658191019,1037,553754.6813502
IvarsVeliksAugsdaugavas nov691.6643197819,7832,923291.9914437

Vesera mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisBlūmsValmiera821.5062303330,3345,684568.330
jurijsKopasovsAugsdaugavas nov741.3915194019,4027,002699.5190
IvarsVeliksAugsdaugavas nov691.3853199219,9227,602759.5280
JānisPodnieksSMA ARSENĀLS451.1134425142,5147,334733.0620
VladimirsOrehovsTalsi731.3579289328,9339,283928.450
TālivaldisKrūmiņšTukuma VK711.2956331833,1842,994298.840
AlbertsTropsOgre751.4268251525,1535,883588.460
IgorsSokolovsSalaspils471.1435601060,1068,726872.4410
AleksandrsStepanovsDaugavpils751.4268236123,6133,693368.6770

100m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MariPiirEST Rae520.903214.3314,3312,9412.94291812
LudmilaŅefjodova-VokovaDaugavpils pils460.946813.9613,9613,2213.21732764
GunitaBerkmaneind36113.5813,5813,5813.583701
IlonaSirsoneRīga490.924915.2115,2114,0714.06774623
IlonaKojalovičaMārupe550.881516.3916,3914,4514.44785565
KristīneKļaviņaSmiltene460.946817.9317,9316,9816.97616249

400m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LudmilaŅefjodova-VokovaDaugavpils pils460.90367.491:07,491:00,9460.94351805
GunitaBerkmaneind360.965669.361:09,361:06,9766.9742619
DanaZālīteOgre310.992780.051:20,051:19,4779.46563312
RitaŽuravļovaOgre690.7218116.581:56,581:24,1584.14744223

1500m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
InāraLūsecarnikava590.8065349.865:49,864:42,16282.1621890
ZinaīdaRācenājaMadona780.6471490.868:10,865:17,64317.6352662
RitaŽuravļovaOgre690.72714747:54,005:44,65344.6453511
SigneLauvaVentspils550.8374464.627:44,626:29,07389.0734305
DanaZālīteOgre311403.556:43,556:43,55403.555249

3km soļošana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
RitaŽuravļovaOgre690.73911209.0320:09,0314:53,59893.5941840
ZinaīdaRācenājaMadona780.6581402.4423:22,4415:22,81922.8062791
VairaGrigorjevaValmiera VK710.72151313.4821:53,4815:47,68947.6763750
VitaOrmaneLīvāni450.92421047.9717:27,9716:08,53968.5344716
BrigitaDe Kopērsvk760.67651583.7426:23,7417:51,401071.45562

Augstlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LailaPētersoneĶekavas nov511.18871451,451,72172.3611945
VarvaraJefimovaAugsdaugavas nov781.5918950,951,51151.2213744
IlonaSirsoneRīga491.16571301,301,52151.5412744

Tāllēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
GunitaBerkmaneind361.05134994,995,25524.5991835
IlonaSirsoneRīga491.21474134,135,02501.6712786
GuntaHelmaneTukuma VK501.22893983,984,89489.1023760
KristīneKļaviņaSmiltene461.17383213,213,77376.794522
VarvaraJefimovaAugsdaugavas nov781.77862032,033,61361.0565491

Trīssoļlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LailaPētersoneĶekavas nov511.20829899,8911,951194.911908
VitaOrmaneLīvāni451.12036856,857,67767.4062487
VarvaraJefimovaAugsdaugavas nov781.78234234,237,54753.9133473
GalinaMetelskaAugsdaugavas nov691.54563913,916,04604.334330

Lodes grūšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
InāraRozēnaRīga691.6263103210,3216,781678.3411006
MaijaJakobsoneRīga791.69519699,6916,431642.552984
MartaĀdamsoneValmieras novads821.84538778,7716,181618.333969
HermīneBajāreTalsi701.66288738,7314,521451.624865
AgraBrūneRīga741.82557607,6013,871387.385825
LailaPētersoneĶekavas nov511.1529118011,8013,601360.426809
AnfizaZiļaDaugavpils pils721.74067787,7813,541354.197805
MariPiirEST Rae521.1726113711,3713,331333.258792
DainaAmosovaAugsdaugavas nov641.46388458,4512,371236.919732
InnaTurokaAizkraukles nova361.05367977,978,40839.71910487

Diska mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MaijaJakobsoneRīga792.1241270227,0257,395739.3211023
InāraRozēnaRīga691.883268326,8350,525052.092897
AnfizaZiļaDaugavpils pils722.0259228022,8046,194619.053818
HermīneBajāreTalsi701.9285227622,7643,894389.274776
MartaĀdamsoneValmieras novads822.3313185118,5143,154315.245762
DainaAmosovaind641.6819242624,2640,804080.296719
AivitaĶiplokaJēkabpils pils531.3518264726,4735,783578.217627
AgraBrūneRīga742.1328167516,7535,723572.448626
GuntaHelmaneTukuma VK501.2804208720,8726,722672.199463
InnaTurokaAizkraukles nova361.0143175917,5917,841784.1510302

Šķēpa mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MartaĀdamsoneValmieras novads822.5121190019,0047,734772.991851
IlonaKojalovičaMārupe551.3963341434,1447,674766.972850
AnfizaZiļaDaugavpils pils722.0905201920,1942,214220.723749
GuntaHelmaneTukuma VK501.2574295429,5437,143714.364656

Vesera mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
InāraRozēnaRīga691.8998279127,9153,025302.3410
GalinaMetelskaAugsdaugavas nov691.8998202220,2238,413841.450
MaijaJakobsoneRīga791.9148257025,7049,214921.0420
InnaTurokaAizkraukles nova361.0933358935,8939,243923.8530
DainaAmosovaAugsdaugavas nov641.6816233323,3339,233923.1740