Kokneses novada atklātais čempionāts vieglatlētikā veterāniem „Viestura kauss”
2019.gada 1.jūnijā - Koknesē.

100m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AivarsPuriņšOgre650.811113.6913,6911,1011.1041854
GuntisGrantiņšLiepājas SSK520.88812.9412,9411,4911.49072745
GundarsTipānsOgres novads510.893813.2413,2411,8311.83393655
OļegsOkuņevsDaugavpils440.934512.8312,8311,9911.98964618
AigarsVilciņšBalvi500.899614.1414,1412,7212.72035449
DidzisBērziņšKoknese360.981113.1813,1812,9312.93096405
EgīlsJaksonsJēkabpils34113.2813,2813,2813.287339
OļegsKolpakovsDaugavpils540.876316.0516,0514,0614.06468211

400m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AivarsPuriņšOgre650.773662.541:02,5448,3848.38091956
PēterisĀrentsMadona650.773665.641:05,6450,7850.77912813
OļegsOkuņevsDaugavpils440.911458.2458,2453,0853.07993685
GuntisGrantiņšLiepājas SSK520.863464.541:04,5455,7255.72384552
AivarsDāvidsVentspils610.805973.441:13,4459,1959.18535400

3000m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JānisVažņevičsLīvānu VK580.8401760.2312:40,2310:38,67638.6691330
ViktorsCirsisDaugavpils500.8956740.4812:20,4811:03,17663.1742254

5km soļošana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
HarijsĀboliņšGulbene710.70821900.331:40,3022:25,791345.791871
BroņislavsVucēnsind750.6718205934:19,0023:03,241383.242825
JānisKaprālisOgre760.6625210035:00,0023:11,251391.253815
IgnatsŠimkunsDaugavpils850.57462452.540:52,5023:29,211409.214794
IgorsIļjinsDaugavpils610.7927205534:15,0027:08,1016295557

Augstlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AleksandrsStepanovsDaugavpils721.52541351,352,06205.9291958
AleksandrsVnukovsDaugavpils751.59431201,201,91191.3162836
JānisKaprālisOgre761.61831001,001,62161.833578
OļegsKolpakovsDaugavpils541.21411301,301,58157.8334544
EgīlsJaksonsJēkabpils3411401,401,401405401

Tāllēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JurisLebedoksLīvāni651.51864934,937,49748.6711025
AleksandrsVnukovsDaugavpils751.80213823,826,88688.4022896
AigarsVilnītisJūrmala511.24435365,366,67666.9453850
MārisEglītisKoknese521.26055135,136,47646.6364807
DmitirijsRosohaind.491.21314144,145,02502.2235506

Trīssoļlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JurisLebedoksLīvāni651.4799100610,0614,891488.781941
MārisEglītisKoknese521.2294116511,6514,321432.252882
AleksandrsVnukovsDaugavpils751.75467777,7713,631363.323810
OļegsOkuņevsDaugavpils441.1137114011,4012,701269.624714
DmitirijsRosohaind491.18339289,2810,981098.15539

Lodes grūšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārisBemersValmiera581.3372132713,2717,741774.461986
JānisVanuškaJūrmalas sports671.4141108710,8715,371537.132845
IvarsDundursJēkabpils641.3364110511,0514,771476.724809
AndrisRukmanisSK Babīte501.1721126012,6014,771476.853809
AleksejsIļjušinsVentspils511.1903122812,2814,621461.695800
AldisPutnssk.Jurmalas spor701.2806112911,2914,461445.86791
AivarsMirksJelgava761.42429939,9314,141414.237773
JānisPodnieksArsenal421.1473114311,4313,111311.368712
AlbertsTropsOgre721.32519559,5512,651265.479684
DmitirijsRosohaind.491.28399059,0511,621161.9310623
DidzisBērziņšKoknese361.05159889,8810,391038.8811551

Diska mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AldisPutnssk.Jurmalas spor701.2781428242,8254,735472.821963
AivarsMirksJelgava761.4677312031,2045,794579.222800
KārlisBricisMadona/Zvīberia681.2275355735,5743,664366.223761
AleksandrsStepanovsDaugavpils721.3334315731,5742,104209.544733
MārisBemersValmiera581.1708357535,7541,864185.615728
IvarsŠūpulnieksJūrmalas621.1015377637,7641,594159.266723
JānisVanuškaJūrmalas sports671.2046333033,3040,114011.327696
JānisPodnieksArsenal421.141330233,0237,683767.588652
AndrisRukmanisSK Babīte501.0218333533,3534,083407.79587
ZigfrīdsHermanisOgre761.4677230323,0333,803380.1110582
AleksejsIļjušinsVentspils511.0382312131,2132,403240.2211556
AlbertsTropsOgre721.3334234323,4331,243124.1612535
JānisBidlauskisĶekava691.252235123,5129,432943.4513502

Šķēpa mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
VilmārsBukšsRSVK491.25524052,4065,5065501895
JānisZagorskisKocēnu novads581.4167406840,6857,635763.142784
AleksandrsStepanovsDaugavpils721.7579311731,1754,795479.373744
NormundsErmičsĶegums531.2907409540,9552,855285.424717
IvarsDundursJēkabpils641.5296309530,9547,344734.115639
DmitirijsRosohaind.491.25346834,6843,3543356583
AlbertsTropsind711.7178216421,6437,173717.327496

Vesera mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JānisVembrisTukuma vieglatl361.0475461346,1348,324832.1230
JānisPodnieksArsenal421.1679451645,1652,745274.2410
JurijsJemeļjanovsind631.3975363036,3050,735072.9220
ZigfrīdsHermanisOgre761.6931222022,2037,593758.6860
AivarsMirksJelgava761.6931264026,4044,704469.7840
AlbertsTropsOgre721.5229278627,8642,434242.850
JānisBidlauskisĶekava691.624226722,6736,823681.6170

100m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ĻudmilaŅefjodova-VolkovaDaugavpils430.933713.6513,6512,7512.7451848
IlonaSirsoneRīga460.912615.6715,6714,3014.30042586
VitaOrmaneLīvāni420.940716.4716,4715,4915.49333419

400m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ĻudmilaŅefjodova-VolkovaDaugavpils430.914665.861:05,861:00,2460.23561829
IngunaGailīteKoknese350.979968.471:08,471:07,0967.09382616
JūlijaVēvereJēkabpils390.947371.621:11,621:07,8567.84563595
ValentīnaPetrovaDaugavpils690.6731102.571:42,571:09,0469.03994562
VitaOrmaneLīvāni420.922891.511:31,511:24,4584.44545218

1500m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValentīnaPetrovaDaugavpils690.6766469.327:49,325:17,54317.5421663
RitaŽuravļovaOgre660.713465.027:45,025:31,56331.5592565
IngunaGailīteKoknese350.9872342.575:42,575:38,19338.1853545
AnitaŠteinbergaJēkabpils560.8127421.57:01,505:42,55342.5534522

3km soļošana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
VeraGrīnberteDaugavpils780.62771362.822:42,8014:15,43855.431907
RitaŽuravļovaOgre660.7509116119:21,0014:31,79871.7952879
VitaOrmaneLīvāni420.94751094.918:14,9017:17,421037.423611
EdīteKorklišaRēzekne440.93251278.521:18,5019:52,201192.24404

Augstlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LailaPētersoneTukuma VK481.1991551,551,86185.84511072
EdīteKorklišaRēzekne441.14931201,201,38137.9162612
VitaOrmaneLīvāni421.1261201,201,35135.123593

Tāllēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LailaPētersoneTukuma VK481.22214834,835,90590.2741977
InāraFjodorovaDaugavpils pils531.30434234,235,52551.7192893
IlonaSirsoneRīga461.1924174,174,97497.0643777
VitaOrmaneLīvāni421.13613853,854,37437.3984650
EdīteKorklišaRēzekne441.16343693,694,29429.2955633

Trīssoļlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LailaPētersoneTukuma VK481.1889104510,4512,421242.41957
InāraFjodorovaDaugavpils pils531.27059449,4411,991199.352913
VitaOrmaneLīvāni421.10377647,648,43843.2273560

Lodes grūšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
HermīneBajāreTalsi671.7321106510,6518,451844.6911110
MaijaJakobsoneRiga761.87499839,8318,431843.0321109
InāraRozēnaind661.695103510,3517,541754.3231054
HelēnaRingaRīga711.89948468,4616,071606.894962
AnfizaZiļaDaugavpils691.81258348,3415,121511.625902
LailaPētersoneTukuma VK481.2511105510,5513,201319.916783
AivitaĶiplokaJēkabpils501.26079019,0111,361135.897669
BaibaGrasaJēkabpils441.17637887,889,27926.9248540

Diska mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MaijaJakobsoneRiga762.216289428,9464,136413.111148
HermīneBajāreTalsi671.8841289328,9354,515450.72970
InāraRozēnaind661.8362286028,6052,525251.533934
AnfizaZiļaDaugavpils691.9931237223,7247,284727.634837
HelēnaRingaRīga712.112210221,0244,394439.425785
IngunaGailīteKoknese351.0368312531,2532,4032406566
AivitaĶiplokaJēkabpils501.3128208520,8527,372737.197474
BaibaGrasaJēkabpils441.1863196619,6623,322332.278401

Šķēpa mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
HelēnaRingaRīga712.0186232423,2446,914691.231836
AnfizaZiļaDaugavpils691.9117225822,5843,174316.622767
AivitaĶiplokaJēkabpils501.3147314231,4241,314130.793733
BaibaGrasaJēkabpils441.2263177917,7921,822181.594376