Kokneses novada atklātais čempionāts vieglatlētikā veterāniem „Viestura kauss”
2017.gada 3.jūnijā - Koknesē.

100m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
VoldemārsMEZĪTISGulbenes novads600.836713.4713,4711,2711.27031808
AivarsPuriņšOgre630.821713.7713,7711,3111.31482797
ValdisCelaVentspils VK690.792814.5214,5211,5111.51153742
JānisGusevsAizkraukle580.847313.8513,8511,7411.73514684
JānisMankovskisLīvāni770.720816.3316,3311,7711.77075673
AigarsVilnītisJūrmala490.897813.1913,1911,8411.8426655
ArtūrsPauļukēvičsOgre360.982312.1612,1611,9411.94487630
OļegsOkuņevsDaugavpils420.941512.9612,9612,2012.20188567
AleksejsKoziņecsValmiera750.741716.8116,8112,4712.4689507
AleksejsIljušinsVentspils490.897814.6714,6713,1713.170710361
OļegsFjodorovsTukuma VK820.666321.3121,3114,2014.198911194

200m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AivarsPuriņšOgre630.789628.1828,1822,2522.25091891
VoldemārsMEZĪTISGulbenes novads600.80528.628,6023,0223.0232791
JānisGusevsAizkraukle580.81629.1429,1423,7823.77823698
AigarsVilnītisJūrmala490.868227.4727,4723,8523.84954690
ArtūrsPauļukēvičsOgre360.956825.1825,1824,0924.09225661
AleksejsKoziņecsValmiera750.692534.9434,9424,2024.19596649
OļegsOkuņevsDaugavpils420.913826.6426,6424,3424.34367632
ArtūrsDavidovsDaugavpils460.887228.2428,2425,0525.05458554
AleksejsIljušinsVentspils490.868231.3231,3227,1927.1929350

800m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JurisBarausVentspils VK650.7705158.162:38,162:01,86121.8621725
ArmantsPēterkopsOgre510.8622148.392:28,392:07,94127.9422590
RobertsIvzānsOgre490.8771149.992:29,992:11,56131.5563517
ValdisŅilovsOgre420.9335141.132:21,132:11,74131.7454513
žugrisAivarsPreiļi550.8336166.982:46,982:19,19139.1955377

3000m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AinārsKvedaravičsind440.9169583.619:43,618:55,11535.1121758
JurisBarausVentspils VK650.7691711.7611:51,769:07,41547.4152698
ValdisŅilovsOgre420.931616.7810:16,789:34,22574.2223576
JānisVažņevičsLīvānu VK560.8324706.1211:46,129:47,77587.7744519
žugrisAivarsPreiļi550.8395725.3312:05,3310:08,91608.9155436
ValdisUrtānsTukuma vieglatl640.7761810.5213:30,5210:29,04629.0456363
EdgarsRūtiņšOgre400.9451703.9411:43,9411:05,29665.2947249
LaurisMiķelsonsKoknese400.9451939.2915:39,2914:47,72887.72381

5km soļošana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
NormundsIvzānsPreili450.91281290.0221:30,0219:37,531177.5311106
RaitisLērmeValmieras VK740.68111813.5730:13,5720:35,221235.2221034
VladimirsOrehovsTalsi680.7345177729:37,0021:45,211305.214951
JānisKaprālisOgre740.68112048.6934:08,6923:15,361395.365849
AndrisAlksnisOgre400.94971516.2625:16,2623:59,991439.996802
IgnatsŠimkunsDaugavpils830.59482516.9841:56,9824:57,101497.17741

Augstlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaind691.54021551,552,39238.73111250
JānisMankovskisLīvāni771.72721301,302,25224.53621120
ViktorsZarņickisind691.54021351,352,08207.9273963
AivisFiņķisMadona481.19921701,702,04203.8644927
AigarsSkrebeļsRēzekne461.17441651,651,94193.7765836
ArtūrsDavidovsDaugavpils461.17441401,401,64164.4166577

Tāllēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaind691.66394724,727,85785.36111096
JurisLebedoksLīvani631.50864904,907,39739.21421000
JānisMankovskisLīvāni771.92833683,687,10709.6143937
viktorsZarnickisind691.66394024,026,69668.8884852
MārisEglītisKoknese501.25495315,316,66666.3525848
JānisGusevsAizkraukle581.39984674,676,54653.7076821
AigarsVilnītisJūrmala491.23895265,266,52651.6617817
AigarsSkrebeļsRēzekne461.19325245,246,25625.2378764
RaimondsŽizņevskisTukuma vieglatl451.17874604,605,42542.2029595

Trīssoļlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaind691.6258105110,5117,091708.7211165
JānisMankovskisLīvāni771.89538428,4215,961595.8421043
JurisLebedoksLīvani631.469103010,3015,131513.073955
viktorsZarnickisind691.62589219,2114,971497.364938
MārisEglītisKoknese501.2145115711,5714,051405.185840
RaimondsŽizņevskisTukuma vieglatl451.1389111511,1512,701269.876697
OļegsOkuņevsDaugavpils421.0979110911,0912,181217.577642

Lodes grūšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
NormundsSkangalisSkrīveri451.2023139413,9416,761676.011929
MārisBemersValmiera561.2917126412,6416,331632.712903
UldisLebedevsRīga731.4227111911,1915,9215923878
AldisPutnsJūrmala681.4401109810,9815,811581.234873
JānisPodnieksVietalva401.1137136013,6015,151514.635833
JānisVanuškaJūrmala651.3607108110,8114,711470.926807
JānisBuksBauska791.60349139,1314,641463.97803
JānisZagorskisKocēnu novads561.2917112011,2014,471446.78793
AivarsMirksind741.45039889,8814,331432.99784
IvarsDundursind621.2905110311,0314,231423.4210779
IvarsMāliņšKoknese551.2706111011,1014,101410.3711771
AleksandrsKacēvičsValmiera531.229112211,2213,791378.9412752
JānisLudānsMadona711.37119799,7913,421342.3113731
LaurisMiķelsonsKoknese401.11377877,878,76876.48214456

Diska mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AldisPutnsJūrmala681.2275444344,4354,545453.781957
NormundsSkangalisSkrīveri451.2049422742,2750,935093.112891
IvarsŠūpolnieksJūmala601.0628460446,0448,934893.133855
GunārsPavlovskisind651.1637380038,0044,224422.064769
AivarsMirksind741.3977312131,2143,624362.225758
JānisBuksBauska791.5943261626,1641,714170.696723
ZigfrīdsHermanisOgre741.3977272727,2738,123811.537658
MārisBemersValmiera561.1296329232,9237,193718.648641
JānisVanuškaJūrmala651.1637316131,6136,783678.469634
UldisLebedevsRīga731.3645251825,1834,363435.8110590
JànisBidlauskisĶekava671.2046278627,8633,563356.0211576

Šķēpa mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JānisZagorskisKocēnu novads561.363464646,4663,326332.51854
ValdisBlūmsValmiera771.9937280628,0655,945594.322751
IvarsDundursind621.4691362136,2153,205319.613713
NormundsErmićsĶegums511.2477404940,4950,525051.944676
AleksandrsStepanovsDaugavpils701.6801299629,9650,345033.585673
UldisLebedevsRīga731.8005269626,9648,544854.156649
JurisKožeurovsTukuma vieglatl361.0264402440,2441,304130.237548
JānisLudānsMadona711.7178223222,3238,343834.138507

Vesera mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisBlūmsValmiera771.8281318131,8158,155815.191852
JurijsJemeļjanovsRēzekne611.3362397239,7253,075307.392775
JānisPodnieksVietalva401.1252462046,2051,985198.423758
GunārsPavlovskisind651.4656348634,8651,095109.084745
AivarsMirksind741.6777298129,8150,015001.225729
VladimirsOrehovsTalsi681.5816288328,8345,604559.756662
AlbertsTropsOgre701.5124294429,4444,534452.517646
AleksandrsLisovsRēzekne581.4078310231,0243,6743678633
ZigfrīdsHermanisOgre741.6777258325,8343,334333.59628
JànisBidlauskisĶekava671.5415267426,7441,224121.9710596

100m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
DaceFaitušaind490.864513.5313,5311,7011.696711068
AndaGermovaTukuma VK560.80515.0215,0212,0912.09112997
LeontīneVītolaLīvāni790.631819.8419,8412,5312.53493921
InāraFjodorovaDaugavpils510.846615.0815,0812,7712.76674883
SolvitaKaļvaJūrmala430.92314.1114,1113,0213.02355841
AgitaKaļvaĶeguma novads36114.5814,5814,5814.586609
DiānaĶirsoneRēzekne32114.9514,9514,9514.957559
AijaDzierkaleind500.85511818,0015,3915.39188503
VilmaLojāneLīvāni750.66123131,0020,5020.4972969

200m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
DaceFaitušaind490.848128.0528,0523,7923.789211076
LeontīneVītolaLīvāni790.605341.8841,8825,3525.352949
SolvitaKaļvaJūrmala430.9128.8828,8826,2826.28083877
IvetaCauneOgre380.968729.8529,8528,9228.91574690
SabīneŠņepsteDaugavpils31129.6529,6529,6529.655641
DiānaĶirsoneRēzekne32131.1531,1531,1531.156548

800m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LeontīneVītolaLīvāni790.5069259.174:19,172:11,37131.3731961
LjudmilaTokarevaDaugavpils690.649205.243:25,242:13,20133.2012932
IngaZilberteOgre430.9471179.662:59,662:50,16170.1563436
IlonaPupauseMadona440.9387202.183:22,183:09,79189.7864248

3000m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
InāraLūseind540.8092692.0111:32,019:19,97559.97411041
LjudmilaTokarevaDaugavpils690.6461934.6615:34,6610:03,88603.8842903
IngaZilberteOgre430.9283860.9914:20,9913:19,26799.2573408
IlonaPupauseMadona440.918873.9514:33,9513:22,29802.2864402

3km soļošana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
RitaŽuravļovaOgre640.76971139.7918:59,7914:37,30877.2961946
VairaGrigorjevaValmieras VK660.75091245.7420:45,7415:35,43935.4262866
ŅinaJurciņaGulbene670.74141330.9122:10,9116:26,74986.7373799
VitaOrmaneLīvāni400.96251148.7619:08,7618:25,681105.684652
SantaUpīteDaugavpils3011297.2921:37,2921:37,291297.295447

Augstlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LailaPētersoneBaldone461.18081501,501,77177.121980
VitaSeņkāneRēzekne411.11171251,251,39138.9622599

Tāllēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
DaceFaitušaind491.23894674,675,79578.5661942
InāraFjodorovaDaugavpils511.27464304,305,48548.0782878
SolvitaKaļvaJūrmala431.14464764,765,45544.833870
AndaGermovaTukuma VK561.36983803,805,21520.5244819
LieneGudrinieceTukuma vieglatl361.05034834,835,07507.2955791
GuntaHelmaneTukuma VK451.17424274,275,01501.3836779
AgitaKaļvaĶeguma novads361.05034684,684,92491.547757
IlonaSirsoneRīga441.15874004,004,63463.488699
IvetaCauneOgre381.07584014,014,31431.3969632

Trīssoļlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LailaPētersoneBaldone461.2253105210,5212,891289.021982
InāraFjodorovaDaugavpils511.31139429,4212,351235.242926
LieneGudrinieceTukuma vieglatl361.0839107710,7711,671167.363856
AgitaKaļvaĶeguma novads361.0839100310,0310,871087.154774
IlonaSirsoneRīga441.19418728,7210,411041.265728

Lodes grūšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MaijaJakobsoneRIGA742.04858388,3817,171716.6411004
InāraRozēnaRīga641.62539889,8816,061605.82936
HelēnaRingaRīga691.81258128,1214,721471.753855
AnfisaZiļaDaugavpils671.73218048,0413,931392.614807
RitaŠķipareJēkabpils511.281103710,3713,281328.45769
AnnaIvbuleLīvāni721.9466706,7013,041303.826754
IlgaBuntikaVentspils VK781.96876486,4812,761275.727737
IlonaApeleValmiera431.1589105910,5912,271227.288708
IlonaKojalovičaBabīte501.26079689,6812,201220.369704
LailaPētersoneBaldone461.21259679,6711,721172.4910675
IvetaPutniņaValmiera431.15899539,5311,041104.4311634
VilmaLojāneLīvāni751.83245825,8210,661066.4612611
DitaMartinsoneKoknese361.05069949,9410,441044.313598
ValentīnaSvilāneRēzekne521.30217547,549,82981.78314560
SabīneŠņepsteDaugavpils3118988,988,9889815510
AijaDzierkaleind501.26077067,068,90890.05416505

Diska mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MaijaJakobsoneRIGA742.3347242124,2156,525652.3111008
InāraRozēnaRīga641.7482264926,4946,314630.982821
HelēnaRingaRīga691.9931201620,1640,184018.093709
AnfisaZiļaDaugavpils671.8841211121,1139,773977.344701
IlgaBuntikaVentspils VK782.3569156315,6336,843683.835648
AnnaIvbuleLīvāni722.178160816,0835,023502.226615
IlonaApeleValmiera431.1675269326,9331,443144.087549
DitaMartinsoneKoknese361.0514294729,4730,983098.488541
AivitaĶiplokaJēkabpils481.2675223922,3928,382837.939494
IvetaPutniņaValmiera431.1675216221,6225,242524.1410437
RitaŠķipareJēkabpils511.3362188218,8225,152514.7311435
VilmaLojāneLīvāni752.1546110611,0623,832382.9912411
IvetaPastareVarakļāni491.2897179817,9823,192318.8813399
IrinaKacuraEngures nov471.2461180218,0222,452245.4714386
AijaDzierkaleind501.3128155115,5120,362036.1515348
VitaOrmaneLīvāni401.115169216,9218,871886.5816321

Šķēpa mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
IvetaPutniņaValmiera431.2054349634,9642,144214.081735
IlonaKojalovičaBabīte501.3147319731,9742,034203.12733
InāraRozēnaRīga641.686233323,3339,333933.443684
IlgaBuntikaVentspils VK782.5151154315,4338,813880.84675
AnfisaZiļaDaugavpils671.8135213521,3538,723871.825673
IlonaApeleValmiera431.2054316331,6338,133812.686662
GuntaHelmaneTukuma VK451.2479303930,3937,923792.377659
HelēnaRingaRīga691.9117192519,2536,803680.028639
AivitaĶiplokaJēkabpils481.3167270327,0335,593559.049617
RitaŠķipareJēkabpils511.339246524,6533,013300.6410570
IndraGrietenaSkrīveri491.3416204020,4027,372736.8611469
VitaSeņkāneRēzekne411.166224322,4326,152615.3412447
IrinaKacuraEngures nov471.2927171817,1822,212220.8613377
ValentīnaSvilāneRēzekne521.3645162516,2522,172217.3114376