Jēkabpils atklātais čempionāts.
"ZIEMAS SACENSĪBAS VIEGLATLĒTIKĀ VETERĀNIEM"
2020.gada 1. februārī,Jēkabpilī.


60m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JānisMankovskisLīvāni800.68269.7409,7406,656.6485211125
voldemārsmezītisGulbene630.80718.5908,5906,936.932992969
JurisLebedoksLīvāni660.79088.7908,7906,956.951133959
ValdisCelaVentspils VK720.75749.2309,2306,996.99084939
AivarsPuriņšOGRE650.7948.8708,8707,047.042786913
GuntisGrantiņšLiepājas SSK520.87578.0408,0407,047.040635913
AleksandrsVnukovsDaugavpils750.73289.6609,6607,087.078857898
JānisGusevsAizkraukle600.83128.7108,7107,247.239758821
OļegsOkuņevsDaugavpils450.90948.0408,0407,317.311589783
AleksejsKoziņecsValmiera780.704410.4410,4407,357.3539410765
GuntisZālītisRSVK520.87578.6608,6607,587.5835611663
AigarsVilciņšBalvi500.89228.7408,7407,807.7978312576
JānisBuksBauska810.673911.6111,6107,827.8239813565
ValdisŅilovsOGRE440.9158.9808,9808,228.216714421
EgilsJaksonsJēkabpils350.98388.4608,4608,328.3229515385
MārisKaļiņinsIlūkste490.89729.4109,4108,448.4426516347
MitrofansSlobodjansLSC3418.6408,6408,648.6417291
StanislavsNoskovsind3418.7508,7508,758.7518260
AndrisSpridzānsBalvi570.847110.4310,4308,848.8352519237
AlbīnsMarkaitisLiepājas SSK730.749611.8711,8708,908.8977520222

200m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AivarsPuriņšOGRE650.800729.6729,6723,7623.75681755
OļegsOkuņevsDaugavpils450.923526.8126,8124,7624.7592636
JānisGusevsAizkraukle600.833230.6130,6125,5025.50433554
AleksejsKoziņecsValmiera780.69237.4337,4325,9025.90164513
ValdisŅilovsOGRE440.929529.7329,7327,6327.6345352
vladimirsjermalonoksdaugavpils novad670.786836.5336,5328,7428.74186264
MitrofansSlobodjansLSC34129.2429,2429,2429.247229
EgilsJaksonsJēkabpils350.983730.0530,0529,5629.56028208
StanislavsNoskovsind34129.9729,9729,9729.979182
AleksandrsStepanovsDaugavpils720.748240.9340,9330,6230.623810145
MārisKaļiņinsIlūkste490.899434.5734,5731,0931.092311121
RaitisKozlovskisVentspils VK490.899437.0337,0333,3033.30481236
NikolajsVasiļjevsRēzekne600.833240.3940,3933,6533.65291327
IgorsSeņkoLiepājas SSK360.977735.3835,3834,5934.591149

1500m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisŅilovsOGRE440.9204285.944:45,944:23,18263.1791633
ArvilsBušmanisLīvāni520.8574316.345:16,344:31,23271.232552
AndrisDudelsDaugavpils560.8258330.875:30,874:33,23273.2323533
GatisBrakanskisVentspils VK630.7698374.996:14,994:48,67288.6674396
GuntisPeļņaRēzekne390.9598303.075:03,074:50,89290.8875378
vladimirsjermalonoksdaugavpils novad670.7358397.376:37,374:52,38292.3856366
NikolajsVasiļjevsRēzekne600.7939385.286:25,285:05,87305.8747267
IgorsSeņkoLiepājas SSK360.9834311.355:11,355:06,18306.1828265
GuntisZālītisRSVK520.8574381.936:21,935:27,47327.4679141
RaitisKozlovskisVentspils VK490.881379.196:19,195:34,07334.06610110
MitrofansSlobodjansLSC341339.135:39,135:39,13339.131189
AlbīnsMarkaitisLiepājas SSK730.6779507.938:27,935:44,33344.3261270
ValērijsĀdmidiņšRēzekne520.8574402.536:42,535:45,13345.1291367

1500m soļošana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
NormundsIvzānsJēkabpils480.8883360.256:00,255:20,01320.0111399
AndrisSpridzānsBalvi570.8213606.3510:06,358:17,100497.995101399
AlbīnsMarkaitisLiepājas SSK730.6885692.5211:32,527:56,80476.891399
ValērijsĀdmidiņšRēzekne520.8587479.377:59,376:51,64411.63541399
IgnatsŠimkunsDaugavpils860.5651755.8112:35,817:07,11427.10871399
Alexisde CoppetRSVK Rīga810.6142678.7311:18,736:56,88416.87661399
RaitisLērmeValmiera770.652592.529:52,526:26,32386.32331399
HarijsĀboliņšGulbene710.7062534.898:54,896:17,74377.73921399
GuntisBalodisGulbene730.6885629.3110:29,317:13,28433.2881399
JānisVažņevičsLīvāni590.8058513.248:33,246:53,57413.56951399

Augstlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils VK721.52541451,452,21221.18311099
JānisMankovskisLīvāni801.72411251,252,16215.51221046
JurisLebedoksLīvāni661.4051451,452,04203.7253940
AleksandrsStepanovsDaugavpils721.52541301,301,98198.3024897
MārisMednisTukuma VK631.35171451,451,96195.9975870
AigarsSkrebeļsRēzekne481.13711651,651,88187.6226801
EgilsŠakensValmiera471.12521651,651,86185.6587784
ViktorsZarņickisJekabpils721.52541201,201,83183.0488766
JānisLudānsLīvāni741.57061051,051,65164.9139604
JurijsJemeļjanovsRēzekne641.36911201,201,64164.29210604
IvarsTimkoJēkabpils411.05881351,351,43142.93811418
EgilsJaksonsJēkabpils351.0261351,351,39138.5112385

Tāllēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils VK721.7064464,467,61760.87611051
JānisMankovskisLīvāni801.98763573,577,10709.5732941
JurisLebedoksLīvāni661.54264524,526,97697.2553916
GuntisGrantiņšLiepājas SSK521.26055215,216,57656.7214828
AleksandrsVnukovsDaugavpils751.80213603,606,49648.7565811
MārisMednisTukuma VK631.4724344,346,39638.8486790
GuntisZālītisRSVK521.26054814,816,06606.37723
JānisGusevsAizkraukle601.40784304,306,05605.3548721
AigarsSkrebeļsRēzekne481.1984984,985,97596.6049702
ViktorsZarņickisJekabpils721.7063423,425,83583.45210675
EgilsŠakensValmiera471.18334564,565,40539.58511583
IvarsTimkoJēkabpils411.10234334,334,77477.29612455

Lodes grūšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārisBemersValmiera581.3372128312,8317,161715.631951
JānisPāvuliņšGulbene441.1833137213,7216,231623.492896
JānisVanuškaJūrmala681.4411106010,6015,281527.573840
NormundsSkangalisSkrīveri471.2415120712,0714,981498.494822
JānisBuksBauska811.53479709,7014,891488.665816
JānisMāsānsLīvāni491.2839113011,3014,511450.816794
AleksejsIļjušinsVentspils VK521.2093116911,6914,141413.677772
JurijskopasovsDaugavpils novad721.3251106010,6014,051404.618767
AndrisRukmanisind511.1903118011,8014,051404.559767
IvarsDundursJēkabpils651.3607101710,1713,841383.8310754
IvarsVeliksDaugavpils novad671.41418778,7712,401240.1711670
AleksandrsStepanovsDaugavpils721.32519189,1812,161216.4412656
AlbertsTropsOGRE721.32519179,1712,151215.1213655
JānisLudānsLīvāni741.37368768,7612,031203.2714648
AndrisSpridzānsBalvi571.31398768,7611,511150.9815617
JurijsJemeļjanovsRēzekne641.33648438,4311,271126.5916602
IgnatsŠimkunsDaugavpils861.72536406,4011,041104.1917589
IgorsIļjinsDaugavpils611.26897127,129,03903.45718471

60m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārīteKozlovskaRēzekne680.734310.0510,0507,387.3797111091
LeontīneVītolaLīvāni820.596812.6512,6507,557.5495221035
DacePilsētnieceRīga510.85538.9308,9307,647.6378331007
MārīteVasiļjevaLīvāni430.90338.608,6007,777.768384966
LīgaGriķeRīga430.90338.6608,6607,827.822585947
InāraFjodorovaDaugavpils540.83479.9409,9408,308.296926809
IneseMozgaind350.96449.0409,0408,728.718187694
ValentīnaBalševicaRēzekne700.718412.5812,5809,049.037478612
LīgaDruzenkoOGRE3219.0709,0709,079.079602
ValentīnaSvilāneRēzekne550.827711.1711,1709,259.2454110561
ElitaKaļiņinaIlūkste500.862111.2811,2809,729.7244911453
IngaZeltiņaIlūkste380.917610.8210,8209,939.9284312412
LudmilaBarišņikovaIlūkste410.906111.0511,0510,0110.012413394
DaceŠakenaVAlmiera440.900411.3911,3910,2610.255614348
AnnaIvbuleLīvāni740.683515.4615,4610,5710.566915292
VilmaLojāneLīvāni780.643721.6721,6713,9513.949160

200m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LeontīneVītolaLīvāni820.553645.7745,7725,3425.33831572
MārīteKozlovskaRēzekne680.726335.1935,1925,5625.55852549
LudmilaŅefjodova VolkovaDaugavpils430.912629.0729,0726,5326.52933451
MārīteVasiļjevaLīvāni430.912630.9330,9328,2328.22674304
InāraFjodorovaDaugavpils540.833434.3734,3728,6428.6445272
IneseMozgaind350.970230.430,4029,4929.49416212
RutaŠķipareJēkabpils480.876635.3935,3931,0231.02297124
LīgaDruzenkoOGRE32132.0532,0532,0532.05878
ElitaKaļiņinaIlūkste500.862239.8439,8434,3534.35913
ValentīnaBalševicaRēzekne700.706849.6349,6335,0835.0785104
IngaZeltiņaIlūkste380.948640.640,6038,5138.5132120
LudmilaBarišņikovaIlūkste410.92739.7439,7436,8436.839110

1500m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
InāraLūseCarnikava570.8038360.496:00,494:49,76289.7621854
RitaŽuravļovaOGRE660.713445.577:25,575:17,69317.6912674
AgitaKaļvaĶegums390.954336.615:36,615:21,13321.1263653
RutaŠķipareJēkabpils480.8793367.336:07,335:22,99322.9934642
ValentīnaPetrovaDaugavpils700.66354958:15,005:28,43328.4325610
DiānaĶirsoneRēzekne350.9872350.155:50,155:45,67345.6686515
ElīnaBaroneOGRE321351.295:51,295:51,29351.297486
AnitaŠteinbergaJēkabpils570.8038443.127:23,125:56,18356.188461
ElitaKaļiņinaIlūkste500.8627436.597:16,596:16,65376.6469364
LudmilaBarišņikovaIlūkste410.9374433.087:13,086:45,97405.96910245
IngaZeltiņaIlūkste380.9623461.597:41,597:24,19444.18811125

1500m soļošana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
RitaŽuravļovaOGRE660.7509565.959:25,957:04,97424.97221400
VitaOrmaneLīvāni420.9475509.648:29,648:02,88482.88451400
ŅinaJurciņaGulbene700.7118633.0310:33,037:30,59450.59131400
VairaGrigorjevaValmiera690.7218631.210:31,207:35,60455.641400
DaceSaulīteMadona600.8059615.4510:15,458:15,99495.99171400
BrigitaDe KopēRSVK Rīga730.6812718.6311:58,638:09,53489.53161400
VeraGrinberteDaugavpils790.6166688.7811:28,787:04,70424.70211400
DaceSpridzāneBalvi540.8563734.7312:14,7310:29,15629.14981356

Augstlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LailaPētersoneTukuma VK491.21221481,481,79179.40611013
DaceBrakanskaVentspils VK651.47081151,151,69169.1422916
LigitaZiemaneVentspils VK501.22561351,351,65165.4563878
MārīteVilcāneLīvāni601.37791201,201,65165.3484878
DacePilsētnieceRīga511.23921301,301,61161.0965840
MaijaVeseleVentspils VK691.55611001,001,56155.616782
IlonaKojalovičaBabīte531.26761201,201,52152.1127754
AivitaĶiplokaJēkabpils511.23921201,201,49148.7048716

Tāllēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
DacePilsētnieceRīga511.27014344,345,51551.2231893
MārīteVilcāneLīvāni601.443703,705,33532.82852
MārīteVasiļjevaLīvāni431.14964484,485,15515.0213815
InāraFjodorovaDaugavpils541.32213873,875,12511.6534807
AgitaKaļvaĶegums391.09694604,605,05504.5745792
LigitaZiemaneVentspils VK501.25383953,954,95495.2516773
LīgaGriķeRīga431.14964204,204,83482.8327745
IneseMozgaind351.054274,274,48448.358673
DiānaĶirsoneRēzekne351.054204,204,414419658
MaijaVeseleVentspils VK691.66372392,393,98397.62410566
LīgaDruzenkoOGRE3213713,713,7137111512
VeraGrīnberteDaugavpils792.09431751,753,67366.50312501
AnnaIvbuleLīvāni741.82491821,823,32332.13213431
DaceŠakenaVAlmiera441.16342802,803,26325.75214416

Lodes grūšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MaijaJakobsoneRiga761.8749102610,2619,241923.6511159
InāraRozēnaRīga671.7321100310,0317,371737.321043
HermīneBajāreTalsi681.77129609,6017,001700.3531020
AgraBrūneRīga721.9468268,2616,071607.44962
HelēnaRingaRīga721.9468258,2516,051605.455961
AnfisaZiļaDaugavpils701.85597937,9314,721471.736878
LailaPētersoneTukuma VK491.2715103710,3713,191318.557783
RitaŠķipareJēkabpils541.34699539,5312,841283.68761
IlonaKojalovičaBabīte531.32419669,6612,791279.089758
MārīteVilcāneLīvāni601.50158488,4812,731273.2710755
AnnaIvbuleLīvāni742.04856176,1712,641263.9211749
LigitaZiemaneVentspils VK501.26079409,4011,851185.0612700
AivitaĶiplokaJēkabpils511.2818808,8011,271127.2813664
ValentīnaSvilāneRēzekne551.37067827,8210,721071.8114630
VilmaLojāneLīvāni781.96874914,919,67966.63215565
ValentīnaBalševicaRēzekne701.85594684,688,69868.56116505
DaceSpridzāneBalvi541.34696196,198,34833.73117483