Jēkabpils atklātais čempionāts.
"ZIEMAS SACENSĪBAS VIEGLATLĒTIKĀ VETERĀNIEM"
2019.gada 26. janvārī,Jēkabpilī.


60m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
VytautasZaniauskasKlaipeda580.84238.2208,2206,926.923711980
VoldemārsMezītisGulbene620.81468.5308,5306,956.948542969
AivarsPuriņšOgre640.80038.7708,7707,027.018633934
ValdisCelaVentspils VK700.77149.1309,1307,047.042884918
GuntisGrantiņšLiepājas SSK510.88378.0408,0407,107.104955889
JurisLebedoksLīvāni650.7949.1509,1507,277.26516811
AleksandrsVnukovsIndividuāls740.74149.909,9007,347.339867779
OļegsOkuņevsIndivīd.440.9158.1208,1207,437.42988738
GuntisZālītisKadiķi510.88378.4308,4307,457.449599729
JānisZagorskisKocēnu novads580.84238.8608,8607,467.4627810720
AigarsVilnītisJūrmala510.88378.4908,4907,507.5026111702
JānisBuksBauska800.682611.9311,9308,148.1434212449
ViestursCelmārsJēkabpils460.90769.0709,0708,238.2319314418
DzintarsCimdiņšVārkavas novads520.87579.409,4008,238.2315813418
EgilsJaksonsJēkabpils3418.3208,3208,328.3215388

200m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AivarsPuriņšOgre640.807528.9428,9423,3723.3691805
GuntisGrantiņšLiepājas SSK510.887428.2928,2925,1025.10452598
VLADISLAVPONOMARENKOGulbene700.764233.2333,2325,3925.39443567
VoldemārsMezītisGulbene620.820731.1831,1825,5925.58944547
ĒriksApšenieksBalvu novads660.793933.2533,2526,4026.39725465
JānisZagorskisKocēnu novads580.845532.7532,7527,6927.69016348
EgilsJaksonsJēkabpils34128.9728,9728,9728.977249
ViestursCelmārsJēkabpils460.917531.5831,5828,9728.97468249
AleksandrsLisovsRēzekne600.833235.2735,2729,3929.3879221
RaitisKozlovskisVentspils VK480.905438.0138,0134,4134.41431013

1500m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JurisBarausVentspils VK660.7445328.865:28,864:04,84244.8361840
AivarsBondarsJēkabpils520.8574300.375:00,374:17,54257.5372695
JānisGailisOgres novads460.9046292.044:52,044:24,18264.1793624
ĒriksApšenieksBalvu novads660.7445365.96:05,904:32,41272.4134542
KęstutisAbromaitisLTU 7x10620.778364.426:04,424:43,52283.5195440
JānisVažņevičsLīvānu VK580.81353.975:53,974:46,72286.7166413
AleksandrsLisovsRēzekne600.7939365.756:05,754:50,37290.3697383
NikolajsVasiļjevsRēzekne590.802379.256:19,255:04,16304.1598280
GuntisZālītisKadiķi510.8653363.286:03,285:14,35314.3469214
RaitisKozlovskisVentspils VK480.8889373.726:13,725:32,20332.210120

3km soļošana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
NormundsIvzānsJēkabpils470.8957808.5913:28,5912:04,25724.25411036
HarijsĀboliņšGulbene700.7151083.8618:03,8612:54,96774.962927
Alexisde CoppetRVK800.62371316.4721:56,4713:41,08821.0823830
GuntisBalodisGulbene720.69741233.0220:33,0214:19,91859.9084756
JānisKaprālisOgre750.67041363.0322:43,0315:13,78913.7755656

Augstlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils VK701.48321451,452,15215.06411055
JurisLebedoksLīvāni651.38691351,351,87187.2323810
ViktorsZarņickisJēkabpils711.50391251,251,88187.9882810
EgilsŠAKENSValmiera461.11361601,601,78178.1764732
ĀdolfsMičulisSK Ozolnieki831.8126950,951,72172.1975680
KęstutisAbromaitisLTU 7x10621.33481251,251,67166.856629
JānisLudānsLīvānu novads731.54761051,051,62162.4987595

Tāllēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils VK701.64824584,587,55754.87611040
JurisLebedoksLīvāni651.51864484,486,80680.3332882
VytautasZaniauskasKlaipeda581.36774944,946,76675.6443871
VLADISLAVPONOMARENKOGulbene701.64823893,896,41641.154799
AigarsVilnītisJūrmala511.24435155,156,41640.8155797
AleksandrsVnukovsIndividuāls741.76883603,606,37636.7686788
GuntisZālītisKadiķi511.24434944,946,15614.6847742
ViktorsZarņickisJēkabpils711.67653643,646,10610.2468733
EgilsŠAKENSValmiera461.1694834,835,65564.6279637
KęstutisAbromaitisLTU 7x10621.44993293,294,77477.01710457
ViestursCelmārsJēkabpils461.1694064,064,75474.61411451
ĀdolfsMičulisSK Ozolnieki832.11742112,114,47446.77112394
EgilsJaksonsJēkabpils3414434,434,4344313385

Lodes grūšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JānisPāvuliņšGulbene431.1893143714,3717,091709.021949
MārisBemersValmiera571.31126412,6416,561655.842916
JãnisVanuškask.Jūrmala671.4057113211,3215,911591.253878
JānisStrapcānsBalvu novads671.4057111711,1715,701570.174866
IvarsDundursJēkabpils641.3382112811,2815,091509.495830
JānisPodnieksARSENĀLS411.1389131713,1715,001499.936824
AldisPutnssk Jūrmala691.4507101710,1714,751475.367810
AleksejsIļjušinsVentspils511.1918121912,1914,531452.88796
JānisBuksBauska801.50539419,4114,161416.499775
VytautasZaniauskasKlaipeda581.3297102010,2013,561356.2910739
AivarsMirksJelgava751.39939589,5813,411340.5311730
DzintarsCimdiņšVārkavas novads521.2115107810,7813,06130612709
JānisLudānsLīvānu novads731.351829459,4512,771277.4713693
AlbertsTropsOgre711.304349789,7812,761275.6414691
ViestursDriķisTukuma VK421.1641106210,6212,361236.2715668
JurijsJemeļjanovsind631.31579139,1312,011201.2316648
VLADISLAVPONOMARENKOGulbene701.28068328,3210,651065.4617567

60m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LeontīneVītolaLīvāni810.609212.3112,3107,507.4992511055
AndaGermovaTukuma VK580.80669.5209,5207,687.678832997
DaceFaitušaind500.86218.9208,9207,697.689933994
MārīteVasiļjevaLīvāni420.90528.5408,5407,737.730414978
LudmilaŅefjodova-Volkovaindividuāle420.90528.6408,6407,827.820935950
InāraFjodorovaindividuāle530.84169.6709,6708,148.138276857
IlonaKojalovičaBabīte520.84859.6309,6308,178.171057846
IraīdaZālīteRSVK680.734311.9211,9208,758.752868686
ValentīnaBalševicaRēzekne690.726512.2812,2808,928.921429642
AijaVītolaKoknese600.792311.2911,2908,958.9450710637
VitaOrmaneLīvāni410.906110.0410,0409,109.0972411600
AsjaJaksoneJēkabpils350.964410.1710,1709,819.8079512439
AnnaIvbuleLīvāni730.692714.3714,3709,959.954113408
DaceŠakenaValmiera430.903311.3411,3410,2410.243414352
VilmaLojāneLīvāni770.654320.8620,8613,6513.6487154

200m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LeontīneVītolaLīvāni810.570545.2745,2725,8325.82651522
LudmilaŅefjodova-Volkovaindividuāle420.919829.0329,0326,7026.70182435
AndaGermovaTukuma VK580.804634.6234,6227,8627.85533334
InāraFjodorovaindividuāle530.840633.8433,8428,4528.44594288
RutaŠķipareJēkabpils sport470.883834.7934,7930,7530.74745139
IraīdaZālīteRSVK680.726343.6743,6731,7231.7175693
ValentīnaSvilāneRēzekne540.833440.2240,2233,5233.5193731
VilmaLojāneLīvāni770.629878.951:18,9549,7249.7227121
ElīnaBaroneOgre31136.1836,1836,1836.1891
ValentīnaBalševicaRēzekne690.716750.1650,1635,9535.949781
AijaVītolaKoknese600.790246.0246,0236,3736.365101
ŅinaJurciņaGulbene690.716751.5451,5436,9436.9387111

1500m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ZinaīdaRăcenăjaMadona750.5912489.518:09,514:49,40289.3981858
JūlijaVēvereJēkabpils390.954357.435:57,435:40,99340.9882541
RutaŠķipareJēkabpils sport470.8876388.96:28,905:45,19345.1883519
DiānaĶirsoneRēzekne341352.935:52,935:52,93352.934478
ElīnaBaroneOgre311353.265:53,265:53,26353.265477
AnitaŠteinbergaJēkabpils560.8127452.857:32,856:08,03368.0316404
ŅinaJurciņaGulbene690.6766580.939:40,936:33,06393.0577295
VitaOrmaneLīvāni410.9374429.777:09,776:42,87402.8668257

3km soļošana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ŅinaJurciņaGulbene690.72181315.7821:55,7815:49,73949.731748
AijaRogāleJēkabpils500.88751089.6218:09,6216:07,04967.0382719
BrigitaDe KopēRVK720.69151474.9624:34,9616:59,931019.933639
VitaOrmaneLīvāni410.9551077.5417:57,5417:09,051029.054624

Augstlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LailaPētersoneTukuma VK481.1991451,451,74173.8551965
LinaZaniauskieneKlaipeda561.31241301,301,71170.6122936
DaceBrakanskaVentspils VK641.4511151,151,67166.8653897
MārīteVilcāneLīvāni591.36081151,151,56156.4924801
AivitaĶiplokaJēkabpils501.22561251,251,53153.25773
DaceFaitušaind501.22561251,251,53153.26773
MārīteVasiļjevaLīvāni421.1261251,251,41140.757649
AntraVītolaKoknese3211351,351,351358593

Tāllēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LailaPētersoneTukuma VK481.22214694,695,73573.1651942
LeontīneVītolaLīvāni812.23042472,475,51550.9092893
InāraFjodorovaindividuāle531.30434074,075,31530.853850
MārīteVilcāneLīvāni591.41883663,665,19519.2814826
DaceFaitušaind501.25384124,125,17516.5665820
LinaZaniauskieneKlaipeda561.35913793,795,15515.0996818
MārīteVasiļjevaLīvāni421.13614384,384,98497.6127779
GuntaHelmaneTukuma VK471.20684004,004,83482.728747
DiānaĶirsoneRēzekne3414224,224,224229618
AntraVītolaKoknese3214034,034,0340310578
AnnaIvbuleLīvāni731.7852092,093,73373.06511518
AsjaJaksoneJēkabpils351.053273,273,43343.3512456
DaceŠakenaValmiera431.14962882,883,31331.08513431

Lodes grūšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
InāraRozēnaRīga661.69918107110,7118,201819.8211095
AgraBrūneRīga711.895088338,3315,791578.62945
HelēnaRingaRīga711.895088128,1215,391538.83920
AnfizaZilaindividuali691.816728338,3315,131513.334905
MārīteVilcāneLīvāni591.475329129,1213,451345.495800
IlonaKojalovičaBabīte521.30466102410,2413,361335.976794
AnnaIvbuleLīvāni731.973446626,6213,061306.427776
LailaPētersoneTukuma VK481.244889899,8912,311231.198730
AivitaĶiplokaJēkabpils501.26079269,2611,671167.419690
ValentīnaSvilāneRēzekne541.348627627,6210,281027.6510604
GuntaHelmaneTukuma VK471.228028258,2510,131013.1211595
VilmaLojāneLīvāni771.929125035,039,70970.34712569
KristīneAndrejevaGulbenes novads3318968,968,9689613522