Jēkabpils atklātais čempionāts.
2017.gada 26. augustā-Jēkabpilī.


100m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JānisMankovskisLīvāni770.720815.9915,9911,5311.52562739
GuntisGrantiņšLiepājas SSK500.891712.9212,9211,5211.52081739
ViktorsMūrnieksĶeguma novads770.720816.3516,3511,7911.78513671
ZigmundsZnotiņšJēkabpils540.86913.713,7011,9111.90534640
ValdisCelaVentspils VK690.792815.1215,1211,9911.98715620
VilmārsBukšsRīga470.909913.3213,3212,1212.11996588
VairisMārtiņsonsKandava630.821715.2715,2712,5512.54747489
ViestursCelmārsind450.92214.3914,3913,2713.26768344
AleksejsKoziņecsVALMIERA750.741718.2818,2813,5613.55839293
AivarsBondarsJēkabpils500.891715.315,3013,6413.64310278

400m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
GuntisGrantiņšLiepājas SSK500.871859.6459,6451,9951.99421765
OļegsOkuņevsDaugavpils430.915457.6157,6152,7452.73622726
ArmandsBušsOgre350.970255.2355,2353,5853.58413683
ArmantsPēterkopsOgre520.860462.511:02,5153,7853.78364674
AleksejsKoziņecsVALMIERA750.664383.641:23,6455,5655.56215588
JurisBarausVentspils VK650.791672.291:12,2957,2257.22486514
ViktorsMūrnieksĶeguma novads770.641989.491:29,4957,4457.44367505
ViestursCelmārsind450.902365.681:05,6859,2659.26318430
KęstutisAbromaitisLTU610.811678.891:18,891:04,0364.02719262
RaitisLērmeind740.677895.71:35,701:04,8764.865510237
ĀdolfsMičulisGulbene810.5919109.721:49,721:04,9464.943311235
VaclavsGriņevičsĶeguma novads710.718499.771:39,771:11,6771.67481279

1500m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JurisBarausVentspils VK650.7691319.265:19,264:05,54245.5431791
LeonsSeškensMadona610.7972325.695:25,694:19,64259.642639
KęstutisAbromaitisLTU610.7972368.666:08,664:53,90293.8963338
IvarsBikaunieksLīvāni370.9662357.925:57,925:45,82345.822463
VaclavsGriņevičsĶeguma novads710.723494.698:14,695:57,66357.661531

5000m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AinārsKvedaravičsAizkraukle450.90991008.9716:48,9715:18,06918.0621759
AnatolijsMacuksJēkabpils sport370.96621021.8817:01,8816:27,34987.342570
LeonsSeškensMadona610.79721268.0221:08,0216:50,871010.873512
AivarsBondarsJēkabpils500.87471180.3919:40,3917:12,491032.494462
StaņislavsDzalbsĶērpīši Pā780.64251619.0826:59,0817:20,261040.265444
RobertsIvzānsOgre500.87471220.520:20,5017:47,571067.576386
JurisJansonsLīvāni600.80431457.8924:17,8919:32,581172.587199
IvarsBikaunieksLīvāni370.96621355.722:35,7021:49,881309.88848

5km soļošana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
NormundsIvzānsPreili450.91281281.8321:21,8319:30,051170.0511115
VladimirsOrehovsTalsi680.73451737.328:57,3021:16,051276.052985
ĀdolfsMičulisGulbene810.61462235.637:15,6022:53,1013743873
IlmarsSaulgriezisind600.80061724.6228:44,6223:00,731380.734866
AndrisAlksnisIkšķile400.94971455.9824:15,9823:02,741382.745864
GuntisBalodisGulbene700.7172027.6233:47,6224:13,801453.86787
JānisVažņevičsLīvānu VK570.82391782.5329:42,5324:28,631468.637771
VaclavsGriņevičsĶeguma novads710.70822114.1535:14,1524:57,241497.248741
RaivisBērziņšGulbene430.92751661.9127:41,9125:41,421541.429696

Augstlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JānisMankovskisLīvāni771.72721251,252,16215.911037
ValdisCelaVentspils VK691.54021401,402,16215.62821037
ViktorsZarņickisJēkabpils691.54021351,352,08207.9273963
JurisLebedoksLīvāni631.42441351,351,92192.2944827
MārisMednisTukums601.37281401,401,92192.1925827
VladimirsOrehovsTalsi681.51961251,251,90189.956800

Tāllēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaVentspils VK691.66394414,417,34733.781987
JurisLebedoksLīvāni631.50864734,737,14713.5682946
JānisMankovskisLīvāni771.92833663,667,06705.7583929
ViktorsZarņickisJēkabpils691.66394124,126,86685.5274887
AleksandrsVnukovsDaugavpils731.78633733,736,66666.296848
VairisMārtiņsonsKandava631.50864424,426,67666.8015848
MārisMednisTukums601.44144534,536,53652.9547819
AivarsBondarsJēkabpils501.25493903,904,89489.4118488

Lodes grūšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
NormundsSkangalisSkrīveri451.2023144214,4217,341733.721963
JānisPāvuliņšJaungulbene421.1473138813,8815,921592.452879
IlgonisMiķelsonsJelgava661.3867114411,4415,861586.383875
AldisPutnssporta klubs Jū681.4401109310,9315,741574.034868
DzintarsBriedisSmiltene761.5067104410,4415,731572.995867
AndrisRukmanisind.481.2623123912,3915,641563.996862
JānisStrapcānsBalvi651.3607111711,1715,201519.97836
SandrisLinbergsĶekava361.0515141214,1214,851484.728815
IvarsDundursJēkabpils631.313111811,1814,681467.939805
AivarsMirksJelgava741.4503100010,0014,501450.310795
JānisErtsJēkabpils511.1903121512,1514,461446.2111793
JānisBuksBauska791.60348828,8214,141414.212774
JānisLudānsMadona711.37119639,6313,201320.3713718
JānisVanuškasporta klubs Jū661.38679329,3212,921292.414701
DzintarsCimdiņšVārkavas novads501.1721107710,7712,621262.3515684
GunārsPavlovskisengures nov.661.38678528,5211,811181.4716636
ViestursDriķisTukuma VK401.1137105510,5511,751174.9517632
VygintasTarbūnasLTU601.24829169,1611,431143.3518613
ĀdolfsMičulisGulbene811.63097017,0111,431143.2619613
ValdisJermacānsMadona341111311,1311,13111320595
MarģersJaudzemsJēkabpils791.60345635,639,03902.71421472

Šķēpa mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
DzintarsBriedisSmiltene761.9418349234,9267,816780.771917
JānisZagorskisKocēnu novads561.363424142,4157,805780.482777
JānisErtsJēkabpils511.2477461246,1257,545754.393774
NormundsErmićsĶegums511.2477458245,8257,175716.964768
SandrisLinbergsĶekava361.0264556255,6257,095708.845767
TālivaldisKrūmiņšTukuma VK671.6292345634,5656,315630.526756
VilmārsBukšsRīga471.2094463446,3456,045604.367753
ValdisBlūmsVALMIERA782.0487257025,7052,655265.168706
ImantsAizkalnsLiepājas SSK731.8005291229,1252,435243.069703
IvarsDundursJēkabpils631.4987341834,1851,235122.5610686
JānisPāvuliņšJaungulbene421.1186455645,5650,965096.3411682
JānisLudānsMadona711.7178252225,2243,324332.2912576
DzintarsCimdiņšVārkavas novads501.2278327432,7440,204019.8213533
ValdisJermacānsMadona341346834,6834,68346814456

Diska mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
NormundsSkangalisSkrīveri451.2049460446,0455,475547.361974
AldisPutnssporta klubs Jū681.2275449544,9555,185517.612968
DzintarsBriedisSmiltene761.4677328532,8548,214821.393842
SandrisLinbergsĶekava361.0304429742,9744,284427.634770
KārlisBricisKnI Zvībēri661.1833367236,7243,454345.085755
AivarsMirksJelgava741.3977306130,6142,784278.366743
JānisPāvuliņšJaungulbene421.141361736,1741,2741277715
AndrisRukmanisind.481.2709316131,6140,174017.318696
IlgonisMiķelsonsJelgava661.1833327132,7138,713870.579669
JānisBuksBauska791.5943241524,1538,503850.2310665
TālivaldisKrūmiņšTukuma VK671.2046309430,9437,273727.0311643
JānisVanuškasporta klubs Jū661.1833303630,3635,923592.513619
VladimirsOrehovsTalsi681.2275293029,3035,973596.5712619
JānisZagorskisKocēnu novads561.1296310731,0735,103509.6714604
ZigfrīdsHermanisOgre741.3977249024,9034,803480.2715598
JānisErtsJēkabpils511.0382330233,0234,283428.1416589
GunārsPavlovskisengures nov.661.1833288328,8334,113411.4517586
ViestursDriķisTukuma VK401.1014253225,3227,892788.7418473
DzintarsCimdiņšVārkavas novads501.0218228622,8623,362335.8319392

100m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
DaceFaitušaJūrmala490.864513.6813,6811,8311.826411044
AndaGermovaind560.80515.215,2012,2412.2362972
ludmilaNefjodova-VolkovaDaugavpils410.94413.1613,1612,4212.4233940
InāraFjodorovaDaugavpils510.846615.0515,0512,7412.74134886
SabīneŠņepsteDaugavpils31114.1214,1214,1214.125673
AnitaŠteinbergaJēkabpils550.812720.3320,3316,5216.52226373
LieneSeržanteĶeguma novads32119.2519,2519,2519.257138

400m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārīteKozlovskaRezekne660.703777.371:17,3754,4554.445311049
ludmilaNefjodova-VolkovaDaugavpils410.897262.361:02,3655,9555.94942999
DaceFaitušaJūrmala490.826871.051:11,0558,7458.74413910
DaceSaulīteMadona580.759892.081:32,081:09,9669.96244593

800m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārīteKozlovskaRezekne660.6893185.723:05,722:08,02128.01711016
IlonaKojalovičaind510.8806163.712:43,712:24,16144.1632765
AgitaKaļvaĶegums370.9997157.942:37,942:37,89157.8933580
ValentīnaPetrovaDaugavpils670.6759236.893:56,892:40,11160.1144552
RutaŠķipareJēkabpils460.9226183.273:03,272:49,08169.0855447
RitaŽuravļovaOgre640.7176242.254:02,252:53,84173.8396396

3000m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LjudmilaTokarevaDaugavpils690.6461867.3914:27,399:20,42560.42111039
ZinaīdaRācenājaMadona740.59171026.7717:06,7710:07,54607.542892
RamunėPociuvienėLTU430.9283733.2412:13,2411:20,67680.6673685
RutaŠķipareJēkabpils460.8962821.4513:41,4512:16,18736.1834547
AnitaŠteinbergaJēkabpils550.7984958.7115:58,7112:45,43765.4345480
VitaOrmaneLīvāni400.9553839.9613:59,9613:22,41802.4146402

3km soļošana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
VeraGrinberteDaugavpils760.64951321.8322:01,8314:18,53858.5291973
RitaŽuravļovaOgre640.76971188.2219:48,2215:14,57914.5732895
VairaGrigorjevaValmiera VK660.75091232.9920:32,9915:25,85925.8523880
IneseSirmāGulbene480.90251048.6717:28,6715:46,42946.4254852
ŅinaJurciņaGulbene670.74141288.8521:28,8515:55,55955.5535840
DaceSaulīteMadona580.82321228.220:28,2016:51,051011.056767
IritaBačkaGulbene450.9251100.1918:20,1916:57,681017.687759
VitaOrmaneLīvāni400.96251063.8117:43,8117:03,921023.928752
LindaMarkusa-CiematnieceĶeguma novads330.99661199.5519:59,5519:55,471195.479551
LieneSeržanteĶeguma novads320.99851228.2120:28,2120:26,371226.3710518
SantaUpīteDaugavpils310.99961259.3620:59,3620:58,861258.8611485

Augstlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LailaPētersoneBaldone461.18081551,551,83183.02411040
DaceBrakanskaVentspils VK621.47181151,151,69169.2572901
AgitaKaļvaĶegums371.06631301,301,39138.6193599

Tāllēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LailaPētersoneBaldone461.18994904,905,83583.0511953
DaceFaitušaJūrmala491.23894684,685,80579.8052944
InāraFjodorovaDaugavpils511.27464504,505,74573.573931
AndaGermovaind561.36983653,655,00499.9774774
AgitaKaļvaĶegums371.06364674,674,97496.7015768
DaceBrakanskaVentspils VK621.5073223,224,85485.2546745
GuntaHelmaneTukuma VK451.17423973,974,66466.1577705

Lodes grūšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
GenovaitėKazlauskienėLTU671.7321106610,6618,461846.4211083
MaijaJakobsoneRIGA742.04858678,6717,761776.0521040
HermīneBajāreTalsi651.66101910,1916,921691.543988
HelēnaRingaRīga701.85598208,2015,221521.844885
AnfizaZiļaDaugavpils671.73218318,3114,391439.385836
RitaŠķipareJēkabpils511.281105210,5213,481347.616780
LailaPētersoneBaldone461.2125101410,1412,291229.477709
LīgaPlatpīreMadona641.62537527,5212,221222.238705
DaceSaulīteMadona581.44588228,2211,881188.459684
VilmaLojāneLīvāni751.83245485,4810,041004.1610574
KristīneAndrejevaJaungulbene3219999,999,9999911570
SabīneŠņepsteDaugavpils3119549,549,5495412543
irinakacuraengures nov471.23155625,626,92692.10313387

Šķēpa mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
IlonaKojalovičaind511.339334733,4744,824481.631783
IvetaPutniņaValmiera441.2263360336,0344,184418.362772
AnfizaZiļaDaugavpils671.8135233723,3742,384238.153739
LīgaPlatpīreMadona641.686246724,6741,594159.364725
HelēnaRingaRīga701.9654193419,3438,013801.085660
GuntaHelmaneTukuma VK451.2479287828,7835,913591.466623
RitaŠķipareJēkabpils511.339239623,9632,083208.247554
irinakacuraengures nov471.2927167216,7221,612161.398366
VilmaLojāneind752.27946826,8215,551554.559258
LindaMarkusa-CiematnieceĶeguma novads3317407,407,4074010113

Diska mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MaijaJakobsoneRIGA742.3347242824,2856,695668.6511011
HermīneBajāreTalsi651.7927261826,1846,934693.292832
DaceSteinerteJelgava301439543,9543,9543953778
GenovaitėKazlauskienėLTU671.8841227922,7942,944293.864759
AnfizaZiļaDaugavpils671.8841203520,3538,343834.145675
HelēnaRingaRīga702.0542177317,7336,423642.16640
RitaŠķipareJēkabpils511.3362223322,3329,842983.737520
KristīneAndrejevaJaungulbene321273127,3127,3127318474
AivitaĶiplokaJēkabpils481.2675215221,5227,282727.669474
IvetaPutniņaValmiera441.1863225622,5626,762676.2910464
VilmaLojāneLīvāni752.1546103510,3522,302230.0111383