Baltic Open
2017.gada 12.-13.jūlijā - Pērnavā.


100m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
GuntisGrantiņšind500.891712.612,6011,2411.23541820
VoldemārsMezītisind610.831713.7113,7111,4011.40262772
JānisMankovskisind770.720815.9715,9711,5111.51123742
DainisŠteinbergsind410.94812.2112,2111,5811.57514726
JānisGusevsind580.847313.8213,8211,7111.70975691
TālisAuniņšind600.836714.0514,0511,7611.75566678
FeoktistsPušņakovsind650.811715.1715,1712,3112.31357541
AleksejsKoziņecsind750.741717.2717,2712,8112.80928434

200m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AivarsPuriņšind630.789628.2328,2322,2922.29041886
VoldemārsMezītisind610.799928.328,3022,6422.63722841
GuntisGrantiņšind500.861926.2926,2922,6622.65943838
TālisAuniņšind600.80528.228,2022,7022.7014832
DainisŠteinbergsind410.920625.0925,0923,1023.09795782
JānisGusevsind580.81628.8628,8623,5523.54986726
FeoktistsPušņakovsind650.779331.0831,0824,2224.22067646
AleksejsKoziņecsind750.692535.4735,4724,5624.5638607

400m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AivarsPuriņšind630.801663.061:03,0650,5550.54891843
GuntisGrantiņšind500.871859.2359,2351,6451.63672784
OļegsOkuņevsind430.915458.2258,2253,2953.29463698
ArmantsPēterkopsind520.860463.241:03,2454,4154.41174643
AleksejsKoziņecsind750.664382.91:22,9055,0755.07055611
FeoktistsPušņakovsind650.791669.931:09,9355,3655.35666598
TālisAuniņšind600.816668.171:08,1755,6755.66767584
ValdisŅilovsind420.921962.91:02,9057,9957.98758482

800m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AndrejsBondrevsind400.9505126.152:06,151:59,91119.9061772
JurisBarausind650.7705158.512:38,512:02,13122.1322719
ArmandsBušsind350.9971124.832:04,832:04,47124.4683666
ValdisŅilovsind420.9335138.612:18,612:09,39129.3924560
ArmantsPēterkopsind520.855152.382:32,382:10,28130.2855542

1500m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JurisBarausind650.7691322.835:22,834:08,29248.2891760
ArmandsBušsind350.9788260.634:20,634:15,10255.1052686
AndrejsBondrevsind400.9451270.44:30,404:15,56255.5553682
ValdisŅilovsind420.931276.064:36,064:17,01257.0124666

5000m skrējiens vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisŅilovsind420.9311040.6417:20,6416:08,84968.8361617

3km soļošana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti

5km soļošana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
NormundsIvzānsind450.9128130321:43,0019:49,381189.3811091
VladimirsOrehovsind680.73451680.0128:00,0120:33,971233.9721037
RaitisLērmeind740.6811181230:12,0020:34,151234.1531036
HarijsĀboliņšind690.7258184230:42,0022:16,921336.924915
GunārsRubenisind780.6436217036:10,0023:16,611396.615848
AndrisAlksnisind400.9497148624:46,0023:31,251411.256832
JānisKaprālisind740.6811208534:45,0023:40,091420.097822

Augstlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
UģisLasmanisind501.2251931,932,36236.42511231
JānisMankovskisind771.72721301,302,25224.53621120
ValdisCelaind691.54021451,452,23223.32931110
AleksandrsStepanovsind701.56131351,352,11210.7754991
ImantsAizkalnsind731.62831251,252,04203.5385927
RaimondsŽizņevskisind451.16241701,701,98197.6086872
UģisOzoliņšind361.06451801,801,92191.617818

Tāllēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
JurisLebedoksind631.50864844,847,30730.1621981
ValdisCelaind691.66394134,136,87687.1912892
JurisKožeurovsind361.06256306,306,69669.3753854
JānisMankovskisind771.92833303,306,36636.3394786
DainisŠteinbergsind411.12415565,566,256255762
UģisOzoliņšind361.06255705,706,06605.6256723
RaimondsŽizņevskisind451.17875045,045,94594.0657700

Trīssoļlēkšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
ValdisCelaind691.62589329,3215,151515.251957
JurisLebedoksind631.469100910,0914,821482.222922
JānisMankovskisind771.89537667,6614,521451.83889
MārisEglītisind501.2145114711,4713,931393.034827
JurisKožeurovsind361.024132413,2413,561355.785787
UģisOzoliņšind361.024126112,6112,911291.266720
JānisGusevsind581.35949299,2912,631262.887689
RaimondsŽizņevskisind451.1389108510,8512,361235.718661
OļegsOkuņevsind431.1112109310,9312,151214.549639

Lodes grūšana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
NormundsSkangalisind451.2023145014,5017,431743.331969
DainisKūlaind581.3372119711,9716,011600.632884
UģisLasmanisind501.1721136513,6516,001599.923883
ZigfrīdsRudzātsind741.4503105410,5415,291528.624841
AldisPutnsind681.4401106010,6015,271526.515840
SandrisLinbergsind361.0515143414,3415,081507.856829
JānisBuksind791.60349169,1614,691468.717806
AivarsMirksind741.4503101010,1014,651464.88803
JurijsKopasovsind691.46759569,5614,031402.939766
JānisZagorskisind561.2917107610,7613,901389.8710759

Šķēpa mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti

Diska mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
AldisPutnsind681.2275463146,3156,855684.551999
NormundsSkangalisind451.2049435643,5652,495248.542919
SandrisLinbergsind361.0304430443,0444,354434.843771
KārlisBricisind661.1833374537,4544,314431.464771
AivarsMirksind741.3977306330,6342,814281.165743
AleksandrsStepanovsind701.2781333533,3542,624262.466740
JānisBuksind791.5943246124,6139,243923.577679
JānisZagorskisind561.1296314631,4635,543553.728612

Vesera mešana vīriešiem
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti

100m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
DaceFaitušaind490.864513.3413,3411,5311.532411097
LudmilaŅefedova Volkovaind410.94413.0313,0312,3012.30032960
SolvitaKaļvaind430.92313.4813,4812,4412.4423936
InāraFjodorovsind510.846615.0715,0712,7612.75834885

200m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārīteKozlovskaind660.711433.2133,2123,6323.625611089
DaceFaitušaind490.848129.0929,0924,6724.671221003
LudmilaŅefedova Volkovaind410.932327.2927,2925,4425.44253942
SolvitaKaļvaind430.9128.3628,3625,8125.80764914

400m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārīteKozlovskaind660.703778.81:18,8055,4555.451611015
LudmilaŅefedova Volkovaind410.897261.971:01,9755,6055.599521011
IlonaKojalovičaind510.810869.111:09,1156,0356.03443996
DaceFaitušaind490.826869.561:09,5657,5157.51224949
ElgaBabreind440.869571.91:11,901:02,5262.51715796

800m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MārīteKozlovskaind660.6893189.543:09,542:10,65130.651973
RitaŽuravļovaind640.7176240.954:00,952:52,91172.9062406

3000m skrējiens sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti

3km soļošana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti

5km soļošana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
VeraGrīnberteind760.637206834:28,0021:57,321317.3211112
RitaŽuravļovaind640.7626183130:31,0023:16,321396.3221040
VairaGrigorjevaind660.7429199033:10,0024:38,371478.373968
IlgaBuntikaind780.6144255942:39,0026:12,251572.254889
AntaMincāneind640.7626211335:13,0026:51,371611.375857

Augstlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LailaPētersoneind461.18081601,601,89188.92811090
VarvaraJefimovaind731.77121051,051,86185.97621060
LigitaZiemaneind481.21511401,401,70170.1143911
DaceBrakanskaind621.47181151,151,69169.2574901

Tāllēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LailaPētersoneind461.18994754,755,65565.2031914
DaceFaitušaind491.23894504,505,58557.5052897
InāraFjodorovsind511.27464184,185,33532.7833844
SolvitaKaļvaind431.14464614,615,28527.6614834
DaceBrakanskaind621.5073073,074,63462.6495697

Trīssoļlēkšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
LailaPētersoneind461.2253105910,5912,981297.591990
InāraFjodorovsind511.31139779,7712,811281.142974
LieneGudrinieceind361.0839109110,9111,831182.533872
DaceBrakanskaind621.54856806,8010,531052.984739

Lodes grūšana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MaijaJakobsoneind742.04858768,7617,941794.4911051
HermīneBojāreind651.66104610,4617,361736.3621016
HelēnaRingaind701.85597917,9114,681468.023853
AnfisaZiļaind671.73218338,3314,431442.844838
DainaAmosovaind591.47318748,7412,871287.495744
LailaPētersoneind461.2125105510,5512,791279.196739
IlgaBuntikaind781.96876216,2112,231222.567705

Šķēpa mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti

Diska mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti
MaijaJakobsoneind742.3347236823,6855,295528.571986
HermīneBojāreind651.7927296229,6253,105309.982945
AnfisaZiļaind671.8841231823,1843,674367.343773
HelēnaRingaind702.0542204120,4141,934192.624741
DainaAmosovaind591.5617263126,3141,094108.835725
IlgaBuntikaind782.3569163816,3838,613860.66680
IvetaPutniņaind441.1863249424,9429,592958.637516

Vesera mešana sievietēm
VārdsUzvārdsKomandaPilni gadikoeficientsrez_cip_realReālais rezultātsRezultāts ar koeficieturez_cip_koefVieta pēc koeficientaIAAF punkti